מכשירי LG G7 החלו לקבל עדכון לאנדרואיד 9, בקרוב גם בישראל

LG G7 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) LG G7 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

ענקית האלקטרוניקה LG הודיעה באופן רשמי על תחילת ההפצה של עדכון מערכת ההפעלה אנדרואיד 9 פאי למשתמשי ה-LG G7 במולדתה בקוריאה הדרומית, כאשר גם למשתמשי המכשירים בישראל צפוי להגיע העדכון ברבעון הראשון של השנה הנוכחית, ככל הנראה במהלך חודש פברואר, כך על פי מידע שהגיע לגאדג’טי. את המידע אודות ההפצה בקוריאה פרסמה LG אלקטרוניקס באתרה הרשמי, שם גללה החברה מידע אודות מכשירים נוספים שיקבלו את העדכון מלבד ה-LG G7.

במהלך הרבעון הראשון של 2019 תשחרר החברה עדכונים גם למכשירי ה-LG G6 וה-LG V40 ThinQ, ואלו יהיו עדכונים המביאים עמם תיקוני באגים ושיפורים מתחת למכסה המנוע. מכשיר ה-LG G6 יקבל עדכון המשפר את עוצמת הקול בזמן שיחה, זאת בנוסף לשיפור יכולות ה-TalkBack אשר עוזר לאנשים בעלי מוגבלויות.

מיד אחריו נמצא את ה-LG V40 ThinQ, אשר יקבל גם הוא עדכון ביצועים רחב המשפר את פיצ’ר ה-PentaShot בממשק המצלמה. העזרה הניתנת מצד הסמארטפון בזמן חנייה שופרה ולאחר העדכון ניתן לכוון את השעון המעורר כך שיהיה מכובה בחגים. אומנם, אף על פי שהוכרז לאחר מכשיר ה-LG G7 ThinQ, העדכון לאנדרואיד 9 פאי לדגם זה עדיין לא נראה באופק, ובשלב זה אין לנו גם כל מידע אודות השקת הסמארטפון החדש בישראל.

בחזרה לדגם ה-LG G7 ThinQ נגלה שהמכשיר קיבל עדכון בחודש דצמבר אשר תיקן מספר רחב במיוחד של בעיות במכשיר, ביניהן תיקון לתאימות קישורית הבלוטות’, שיפור איכות השיחה, תיקון אי-זיהוי של מגע בזמן משחק באופן אופקי ועוד.

כפי שנאמר לעיל, העדכונים המתוארים הגיעו/יגיעו לשוק הקוריאני בלבד בשלב זה, בזמן שהעדכון לאנדרואיד 9 פאי יגיע למכשירי ה-LG G7 ThinQ בישראל בשלב מאוחר יותר במהלך הרבעון הראשון של 2019, ככל הנראה במהלך חודש פברואר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים