Redmi (תמונה: Weibo)

Redmi (תמונה: Weibo)

שיאומי הופכת את תת-המותג Redmi למותג עצמאי; מכשיר ראשון ב-10 בינואר

| יום ראשון, 6 בינואר 2019, 12:00 | סלולר

לאחר שנים ארוכות בהן קראנו למכשירי ה-Redmi כ-Xiaomi Redmi, נדמה כי כעת נצטרך לקרוא להם 'רדמי' בלבד, ללא שם המותג תחתיו הסדרה נמצאת, זאת על פי הכרזת העמוד הרשמי של החברה ברשת החברתית הסינית Weibo, שם פרסמה שיאומי את הטיזר הצבעוני בו כתבה כי סדרת הרדמי תהפוך למותג עצמאי, תוך הטמעת רמז עבה למדי במרכז התמונה.

בתמונה המדוברת נוכל לראות את שם המותג Redmi כתוב באותיות לבנות, כשהצל אשר יוצרות האותיות יוצר את הספרות 4800, דבר המחזיר אותנו אל הטיזר הראשוני אותו הפיץ נשיא שיאומי לין בין ובו ראינו סמארטפון מבית החברה בעל מצלמת 48 מגה פיקסל. ואם נחבר את הדברים יחד, לא יהיה קשה להסיק כי המכשיר יגיע תחת המותג העצמאי החדש של החברה.

הטיזר המלא של רדמי (תמונה: Weibo)

הטיזר המלא של רדמי (תמונה: Weibo)

על פי הסבר המגיע אלינו מלין בין עצמו, החברה מעוניינת ליצור סדר בין כל המותגים שיצרה על מנת להקל עליה ועל הצרכנים. כעת, שיאומי תתמקד בסדרת ה-Mi על מנת לייצר מכשירי דגל לשוק הגבוה, זאת בשעה שסדרת ה-Redmi תהווה את המענה של החברה לשוק הנמוך והבינוני, בעוד שסדרת ה-Pocophone החדשה תדוג את הצרכנים המעוניינים במכשיר זול בעל מכנים משותפים למכשירי הדגל.

הדבר אינו חדש לנו לחלוטין, כשגם חברת וואווי (Huawei) משתמשת בתת-המותג Honor על מנת למכור את מכשיריה לשוק הבינוני, וחברת Samsung עושה זאת באמצעות אותיות שונות המבדילות בין מכשיריה. על המכשיר הראשון למותג העצמאי רדמי תכריז החברה ב-10 בינואר, בעוד ארבעה ימים בלבד, בשעה 14:00 לפי השעון המקומי בסין (8 בבוקר, שעון ישראל).

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות