ווסטרן דיגיטל משיקה מגוון פתרונות חדשים לאחסון אישי

כונן SanDisk Ultra USB 3.0 (מקור WD) Beauty shot of SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive on a reflective surface with host devices in the background

חברת ווסטרן דיגיטל (WD) הציגה במהלך כנס CES 2019 מגוון פתרונות חדשים לאחסון אישי המאפשרים לצרכנים לשלוט בתוכן הדיגיטלי שלהם וכוללים אב-טיפוס של כונן USB-C בנפח 4TB ושירות גיבוי בענן לכונני ה-USB של החברה.

לדברי דייוויד אליס, סגן נשיא לשיווק מוצרים בווסטרן דיגיטל: “אנו ממשיכים באבולוציה של קו המוצרים שלנו על מנת לסייע לצרכנים למצוא דרכים חדשות ליהנות מהתכנים החשובים להם ביותר. היצע המוצרים המעודכן שלנו מבסס את מחוייבותה של ווסטרן דיגיטל לאספקת מגוון רחב של פתרונות אחסון אישיים המציעים רמה גבוהה של עמידות, אמינות וקלות שימוש.

המוצרים החדשים של מותגי SanDisk ו-WD:

  • אב טיפוס של כונן SanDisk 4TB USB-C – כונן זעיר בעל חיבור USB-C ונפח אדיר של 4TB במארז זעיר במיוחד.
אב טיפוס כונן SanDisk 4TB USB-C (מקור WD)
אב טיפוס כונן SanDisk 4TB USB-C (מקור WD)
  • SanDisk Extreme PRO Portable SSD – גרסת Pro חדשה לכונן ה-Extreme בעל ביצועים מהירים של עד 1GB/s. הכונן מגיע בתקן העמידות IP55 נגד מים ואבק כשהוא להיות פתרון בעבור אנשי מקצוע הזקוקים לכונן מהיר ועמיד לעבודה בדרכים.
כונן SanDisk Extreme PRO Portable SSD (מקור WD)
כונן SanDisk Extreme PRO Portable SSD (מקור WD)
  • My Passport Go – התוספת האחרונה במשפחת הכוננים החיצוניים My Passport של WD כשהוא מציע אחסון SSD נייד בנפח של 1TB. הכונן מגיע בתצורה עמידה ונוחה לשימוש הכוללת כבל אינטגרלי ומגן גומי המונע פגיעה בדיסק כשהוא מיועד למשתמשים הנדרשים לביצועים גבוהים בשטח.
כונן קשיח My Passport Go (מקור WD)
כונן קשיח My Passport Go (מקור WD)
  • SanDisk Flashback – פתרון גיבוי בענן היוצר עותק מקוון של תוכן כונן ה-USB ומאפשר למשתמשים גישה קלה לקבצים גם כאשר הכונן אובד או נותר במקום אחר. ה-Flashback יהיה זמין עם כונני ה-SanDisk Ultra ו-SanDisk Ultra Fit.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים