דיווחים: Samsung Galaxy F יגיע עם שתי סוללות בקיבלת 3100mAh

Samsung Infinity Flex (תמונה: Youtube) Samsung Infinity Flex (תמונה: Youtube)

בעוד קצת יותר מחודש תקיים סמסונג אירוע הכרזה בו תחשוף את סדרת הדגל החדשה שלה, Galaxy S10, אשר צפויה לכלול שלושה מכשירים בשלוש רמות תמחור. לא הרבה לאחר מכן, כך לפחות על פי דיווחים הממלאים את רשת האינטרנט בחודשים האחרונים, תציג החברה גם את הסמארטפון המתקפל הראשון שלה, Galaxy F (ככל הנראה קיצור של Galaxy Fold), שמעורר עניין רב.

כעת, לאחר שכבר שמענו מוקדם יותר החודש על כוונתה של סמסונג לאבזר את הסמארטפון המתקפל במערך צילום משולש, דיווח חדש שמקורו בהולנד מספק מידע נוסף על מה שממתין לנו במפרטו הטכני של המוצר המסקרן. ע“פ המקור ההולנדי, Samsung Galaxy F יהיה בעל שתי סוללות בקיבולת 3100mAh, אחת בכל חזית, כאשר ציר הקיפול יחצוץ ביניהן.

השימוש בשתי סוללות נפרדות, שקיבולתן המשותפת כ-6200mAh, יאפשר לסמסונג להעניק למשתמשים זמן עבודה מכובד גם כשיבחרו להשתמש בסמארטפון במצב פתוח – כלומר, עם תצוגה בגודל 7.3 אינץ‘. במצב מקופל, תהא התצוגה של הסמארטפון בגודל מוערך של כ-4.58 אינץ‘, וגם בעבורו שתי הסוללות תהיינה זמינות כאחת.

הסמארטפון המתקפל של סמסונג יוכרז עוד לפני הרבעון השני של השנה, אך לאחר הצגתם של מכשירי Galaxy S10, מה שמשאיר בתמונה רק את חודש מרץ – שכן בתערוכת MWC 2019 שתתקיים בסוף חודש פברואר, נראה שסמסונג תעדיף לקדם את שלוש הגרסאות של Galaxy S10.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים