שיאומי תכריז על מכשיר דגל במחיר אטרקטיבי בסדרת Redmi

Redmi (תמונה: Weibo) Redmi (תמונה: Weibo)

לאחר שהפכה את תת-המותג Redmi למותג עצמאי, מנכ”ל החברה רמז באירוע עיתונאים כי שיאומי תכריז בעתיד על מכשיר דגל במחיר אטרקטיבי כחלק מסדרת ה-Redmi. במידה ותעשה זאת, סדרת ה-Redmi תהווה אלטרנטיבה למכשיר הדגל הזול מבית תת-המותג השני שלה בשם Pocophone, אשר במסגרתו השיקה מכשיר בשם Pocophone F1.

מותג ה-Redmi העצמאי ממשיך להתמקד על מכשירי ביניים המביאים תמורה מקסימלית למחיר, כאשר גם מכשיר הדגל המדובר אמור להביא עמו מאפיין זהה של תמורה גבוהה למחיר. באופן חריג, גילה Lei Jun כי מחירו של הסמארטפון המסתורי יסתובב באיזור ה-370 דולרים, מה שממקם אותו מעט מעל מחירו של ה-Pocophone F1 והרבה מתחת למחיריהם של מכשירי הדגל האחרים בשוק.

ובעוד שסדרת ה-Redmi תתמקד במכשירים בעלי תמורה גבוהה למחיר, סדרת ה-Mi היא הסדרה עליה שיאומי תשים את הפוקוס והמכשירים שבסדרה זו יהיו מכשירי דגל לכל דבר ועניין. המכשיר הראשון תחת תת-המותג החדש נחשף לאחרונה וקיבל את השם Redmi Note 7, כשזה מביא עמו מספר שדרוגים לעומת דגם ה-Redmi Note 6 Pro גם בגזרת המפרט וגם בגזרת העיצוב.

לצד הדברים הללו, ליי ג’ון הכריז כי לו וייבינג (Lu Weibing) יתפקד כעת כסגן-נשיא קבוצת שיאומי וכמנהל הכללי של תת-המותג החדש Redmi. תפקידו הקודם של וייבינג היה כנשיא חברת Gionee בשנת 2017, וזו פשטה רגל רק לאחרונה. במסגרת ריאיון שהתבצע עם ג’ון, גילה המנכ”ל כי שכנע את וייבינג להצטרף לשיאומי מזה שנתיים, כך שנוכל לומר שההחלטה לא התבצעה בקלילות ובמהירות.

השוואת מפרטים