ג'ייסון מומואה מתוך "אקווהמן" (תמונה: Warner Bros)

ג'ייסון מומואה מתוך "אקווהמן" (תמונה: Warner Bros)

אקווהמן חוצה את קו מיליארד הדולר במכירות כרטיסים

בחברת האחים וורנר (Warner Bros) אפשר לנשום לרווחה – “אקווהמן” (Aquaman) בכיכובו של ג’ייסון מומואה מכר כרטיסים בסכום שעולה על מיליארד דולר, כך לפי הדיווחים האחרונים מהקופות הגלובאליות של סוף השבוע שמסתיים היום. זוהי הצלחה אדירה ומבורכת, שנה בלבד לאחר ש”ליגת הצדק”, אחד הסרטים היקרים ביותר שצולמו אי פעם, הפסיד כסף לחברה.

ליגת הצדק” ו”אקווהמן” שייכים שניהם ליקום גיבורי הקומיקס של DC, שיוקרתו נפגעה לאחרונה בגלל סדרה של סרטים שלא עמדו בציפיות של המעריצים. נראה שעם 1.02 מיליארד דולר בקופות, “אקווהמן” בהחלט בדרך הנכונה לתיקון המוניטין הבעייתי של הפרנצ’ייס.

בבית, ההכנסה של “אקווהמן” לא מזהירה אומנם, אבל גם לא מבוטלת – הסרט הכניס 287 מיליון דולר בארצות הברית. בשאר העולם הוא הכניס סכום עצום של 732 מיליון. הסרט היחידי של DC שמכר יותר ממנו גלובלית הוא “עלייתו של האביר האפל”, שהכניס 1.08 מיליארד דולר. הוא גם הסרט השלישי של DC סך הכל שעבר את המיליארד, כאשר בתחתית המכובדת של הרשימה נמצא “האביר האפל”.

ג’יימס וואן (James Wan), במאי הסרט, יכול להשוויץ עכשיו בכך שיש לו שני סרטים במועדון המיליארד. הכניסה הראשונה שלו למועדון הייתה עם “מהיר ועצבני 7” ב-2015. שמו של וואן כבר מזמן הפך ליוקרתי מאוד בתחום האימה, וכעת גם בעולם סרטי הפעולה היקרים ושוברי הקופות הענקיים וואן צובר מוניטין מוצדק ומורווח ביושר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות