צילום: גאדג'טי

סוני מקווה להפתיע בתערוכת המובייל הקרובה

לאחר סדרה של מכשירים בינוניים למדי מבחינת מכירות גלובליות, חטיבת המובייל של סוני (Sony) ממשיכה לנסות למצוא את דרכה מעלה, ומדווחת על כך שתבצע שינויים משמעותיים בגזרת החוץ והפנים. בריאיון שהעניק סגן נשיא שיווק המובייל של החברה, דון מסה (Don Mesa), דיבר הבכיר על כך שכל פרט בעסקי החטיבה עבר שינוי, מהקטן עד הגדול.

בתחילה, נוכל לגלות שראש חטיבת הפיתוח במובייל הוחלף, וכעת עומד בראשה קימיו מאקי (Kimio Maki). מאקי עבד עד לאחרונה בתור נשיא חטיבת הצילום המצליחה של סוני, וכעת הועבר לחטיבת המובייל על מנת לנסות להציל את החטיבה אשר נמצאת בצניחה חופשית. ובהתחשב בעובדה שהמצלמה היא חלק מרכזי מכל סמארטפון כיום ומסוגלת לבדל סמארטפון אחד מהשני, ייתכן כי נראה שינויים רציניים אשר ייעשו בידי מאקי בחטיבת המובייל.

כתמיכה לכך, מסה מציין כי החברה מקווה להביא חוויית צילום טובה בהרבה מהנוכחית, אך אינו מציין כיצד. הדברים נאמרים בשעה שהחברה עברה למערך צילום כפול עם דגם ה-Xperia XZ2 Premium, אך חזרה לאחור למערך צילום בודד עם דגם ה-Xperia XZ3. על פי ההדלפות האחרונות, דגם ה-Xperia XZ4 משוער להביא עמו מערך צילום משולש, כך שאנחנו מצפים לראות קפיצה משמעותית באיכות הצילום לעומת הדגמים הקודמים.

ובמידה ואתם מחובבי סדרת הקומפקט של סוני, מסה מזכיר שהחטיבה נצמדה לסדרת הקומפקט מזה זמן רב, אך ככל שאנחנו מתקדמים, הלקוחות מעוניינים ביותר מקום שיוכלו לראות עליו את תכניהם. אם נפשט את דבריו של סגן הנשיא, נוכל להבין כי החברה מורידה הילוך בסדרת הקומפקט ומעלה הילוך בסדרת הדגל הראשית. הדבר מסתנכרן עם ההדלפות האחרונות אשר מספרות כי מכשיר ה-Xperia XZ4 יגיע עם מסך מסוג OLED בעל יחס תצוגה קולנועי וארוך של 21 על 9.

לבסוף, את הריאיון סוגר סגן נשיא השיווק בתיאום ציפיות עם חובבי המותג המחכים לסמארטפון הבא מבית סוני, ומספר לאלו ש:

לקוחות החברה יכולים לצפות בשלב הבא של החברה לסוני ‘אמיתית’, עם יותר תוכן והתמקדות במכשירים […] ואולי נצליח להפתיע גם כמה אנשים בדרך.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות