שמועה: Death Stranding יגיע לחנויות עוד השנה

| יום חמישי, 24 בינואר 2019, 11:30 | משחקים

תמונה שפורסמה באינטרנט רומזת כי המשחק המצופה Death Stranding יגיע לחנויות עוד השנה. בתמונה, שהגיעה מרשת החנויות Best Buy בארצות הברית, ניתן לראות כרטיס פרסומי של המשחק המשמש להזמנה שלו מראש. בכרטיס כתוב כי Death Stranding יגיע ב-2019. יתר על כן, הכרטיס מציג הדמיה של עטיפת המשחק.

המשחק המסקרן הוא פרי פיתוחו של הידאו קוג'ימה (Hideo Kojima), יוצר המשחקים המוערך שעבד בעבר על סדרת Metal Gear Solid. קוג'ימה ידוע בסיפורים הנרחבים והמפתיעים אותם הוא נוהג להציג לשחקנים באמצעות קטעי מעבר מושקעים במיוחד. המשחק החדש הוא בעיקר תעלומה עבור השחקנים – עד כה פוזרו טריילרים מסתוריים למדי שלא מסבירים הרבה על האירועים המשונים המתרחשים במשחק.

התמונה שפורסמה כעת מצטרפת לכמה רמזים נוספים המצביעים על השקה עוד השנה. אחד השחקנים המשתתפים במשחק, טרוי בייקר (Troy Baker), פרסם ברשתות החברתיות תמונת תחת הטרנד "2009-2019" – תמונה לצד תמונה בהפרש של עשור. בחלק של 2019, בייקר הציג את הדמות שלו ב-Death Stranding, עובדה שרומזת שוב על כך שנוכל לשחק במשחק עוד השנה.

הידאו קוג'ימה לא סיפק תאריך יציאה מדויק למשחק, אולם היוצר הודיע בעבר כי המשחק יגיע לפני אירועי האולימפיאדה, שיתרחשו ביפן ב-2020. בכל מקרה אין ספק כי הגיימרים משתוקקים להניח ידיהם על המשחק החדש ולחשוף את סודותיו. נכון לעת זו, המשחק נמצא בפיתוח ל-PlayStation 4 ללא תאריך יציאה רשמי.

מקורות
Reddit
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות