דיווח: אפל תכריז על ה-AirPods 2 במחצית הראשונה של 2019

אוזניות AirPods אלחוטיות (תמונה: Apple)

בשעה שבארץ לקוחות ממשיכים לרכוש את האוזניות האלחוטית מבית אפל, נראה כי החברה מקופרטינו ממשיכה בדרכה ועובדת על דור חדש ל-AirPods אשר נקרא בשלב זה AirPods 2. האוזניות האלחוטיות המעודכנות עתידות להגיע עם עיצוב חדש ומרענן, זאת בנוסף לפיצ'רים אותם לא זכינו לראות בדגם הראשון בסדרה.

במסגרת הדיווח המגיע אלינו דרך אתר Digitimes, נוכל לגלות שאוזניות ה-AirPods 2 יציעו פיצ'רים חדשים הנוגעים למעקב אחר בריאות המשתמש, בדומה לאפשרויות שראינו בשעוני ה-Apple Watch ובאייפונים. אומנם, מיד עולה התהייה כיצד אפל תמקם את החיישנים החדשים בתוך האוזניה, זאת עקב גודלה הקטן במיוחד והעובדה כי זו מכילה סוללה קטנה וחיישנים נוספים אשר לוקחים את המקום בו היינו חושבים שניתן לאחסן חיישן בריאות כזה או אחר.

בהתחשב בנסיבות, הדבר מוביל אותנו להשערה כי אפל תשנה את עיצובן של האוזניות או תגדיל אותן בהתאם לדרישות החדשות. את הפרטים אודות אוזניות ה-AirPods 2 שיכללו פיצ'רים הנוגעים לבריאות ויוכרזו בתחילת 2019 שמענו כבר באמצע 2018 מדיווח אחר, אומנם, הדיווח הקודם הזכיר את האוזניות כגרסת "Pro" לאוזניות ה-AirPods, ולא כדגם חדש לחלוטין.

במידה ואפל תציג את האוזניות החדשות כגרסת "Pro" או תחת השם AirPods 2, אין חלוקה על כך שאוזניות ה-AirPods המקוריות נמצאות מאז ספטמבר 2016 בשוק הרחב ואלו זקוקות לרענון מודרני לשנת 2019. מידע אודות מחירן של האוזניות העתידיות לא זמין בשלב זה, אך נוכל לשער שתג המחיר של האוזניות החדשות יעלה בהתאם ויתקרב לרף ה-200 דולרים.

השוואת מפרטים