הדלפה: LG G8 מופיע בתמונה ללא אפרכסת שמע 

LG G8 (תמונה: 91mobiles) LG G8 (תמונה: 91mobiles)

לאחר הסערה שהתרחשה בין המדליף OnLeaks@ לראש תחום התקשורת בחברת LG, המדליף זוכה לנקודה נוספת לטובתו כאשר הדלפה חדשה מציגה תמונת הכרזה ‘רשמית’ של מכשיר ה-LG G8, וזו זהה כמעט לגמרי להדמיות שראינו לראשונה מצידו של OnLeaks. גם בתמונה החדשה נוכל לראות את ה-G8 עם מגרעת בחלקו העליון, מערך צילום כפול וללא אפרכסת שמע.

בתמונה החדשה ניתן לזהות את דגם ה-LG G8 ThinQ כמעט מכל צדדיו, בזמן שחזיתו, חלקו האחורי וצדדיו מצולמים בתמונה בודדת המכילה מבט מעמיק על המכשיר. בחזיתו מככב מסך בגודל 6.1 אינץ’, עם מגרעת בעל גודל סביר בחלקו העליון אשר מפספסת את אפרכסת השמע, מה שמאשר את השמועות הקודמות כי LG מכוונת לשלב טכנולוגיית סאונד מתחת למסך במכשיר המצוין.

LG G8 ThinQ (תמונה: XDA)
LG G8 ThinQ (תמונה: XDA)

בחלקה הימני של המסגרת נמצא את כפתור ההדלקה והכיבוי של הסמארטפון, זאת בשעה שכפתורי ויסות הווליום וכפתור העוזרת האישית (Google Assistant) ממוקמים בצידה השמאלי. מתחת לכפתור ההדלקה והכיבוי נגלה את מגירת הסים הארוכה, מה שמוביל אותנו להשערה כי המכשיר מאפשר כניסה לכרטיס זיכרון. בנוסף לדברים הללו, LG צפויה להטמיע במכשיר אפשרות לאינטראקציה עמו באמצעות מחוות אוויריות שיקראו “Touchless Input”, כך על פי בכיר בחברה.

מידותיו של המכשיר עומדות על 152 מילימטרים לאורכו, יחד על 72 מילימטרים לרוחבו ו-8.4 מילימטרים המסמלים את עוביו. מדובר בעלייה של 0.5 מילימטרים בעוביו של המכשיר לעומת ה-LG G7 ThinQ, כך שאנחנו מצפים לראות קיבולת גבוהה יותר של הסוללה במכשיר החדש. בגבו של המכשיר נמצא את אותו מערך צילום כפול אותו ראינו בהדמיות הקודמות, זאת בנוסף לסורק טביעות האצבע הממוקם מתחת למבזק ה-LED.

על ה-LG G8 תכריז החברה באירוע שתערוך ב-24 בפברואר. 

השוואת מפרטים