הקאמבק של זאק סניידר – סרט זומבים חדש לנטפליקס

זאק סניידר (Zack Snyder), במאי "באטמן נגד סופרמן", "300", "ווצ'מן" ועוד מספר לא מבוטל של סרטים גדולים ויקרים, נעלם לאחרונה מהמפה הקולנועית. בעקבות טרגדיה משפחתית, בני הזוג סניידר עזבו את צילומי "ליגת הצדק" במהלך שנת 2017, ולא שמענו על צמד הבמאי-מפיקה מאז. כעת מודיעה נטפליקס (Netflix) שבני הזוג יפיקו וזאק סניידר יביים סרט חדש, בלעדי לשירות הצפיה הישירה.

הסרט יקרא "צבא המתים" (Army of the Dead), והוא יהיה סרט זומבים המבוסס על סיפור מקורי של סניידר. את התסריט כותב ג'ובי הרולד (Joby Harold), התסריטאי של "פלאשפוינט" (Flashpoint), סרט על גיבור העל פלאש שצפוי לצאת ב-2020. "צבא המתים" יתרחש בזמן התפרצות מגיפת זומבים בלאס וגאס, ויתמקד בחבורה שמתכננת את ה"מכה" המושלמת, שוד קזינו אימתני ממש בלב האפוקליפסה.

עוד ב-2007 חברת האחים וורנר (Warner Bros) רכשה מסניידר את זכויות ההפצה לרעיון, אך מאז העסיקה אותו בסרטי הקומיקס שלה, ולא נתנה לו הזדמנות לביים את הסרט המקורי הראשון שלו מלבד "סאקר פאנץ'". נטפליקס רכשה את הזכויות מוורנר, וסניידר לא יכל להיות מאושר יותר. "אין עלי שום אזיקים עם הסרט הזה", הוא אמר בראיון ל-Hollywood Reporter. "אני אוהב להראות כבוד ליצירות אומנות מקובלות, אבל זו הזדמנות להביע את עצמי בצורה כיפית דרך הז'אנר".

אין תאריך יציאה ידוע ל"צבא המתים", אך צילומי הסרט יתחילו כבר בקיץ הקרוב. הוא צפוי לעלות לנטפליקס 90 מיליון דולר, תקציב גבוה מאוד לסרט זומבים, ואחד מהסרטים היקרים ביותר ברפרטואר של נטפליקס.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות