מכשיר ה-Meizu Note 9 עובר דרך משרד התקשורת הסיני ומציג את מפרטו המלא

Meizu Note 9 (תמונה: IThome) Meizu Note 9 (תמונה: IThome)

רק באמצע החודש האחרון צץ המכשיר ברשת עם חלק ממפרטו ואושר על ידי מנכ”ל החברה, וכעת מבצע דגם ה-Meizu Note 9 הופעה נוספת במשרד התקשורת הסיני ומציג את מפרטו הטכני המלא. המכשיר החדש מבית מייזו עתיד להוות מתחרה ראשי לדגם ה-Redmi Note 7 מבית שיאומי, כאשר שניהם משתפים חלקים רבים ממפרטם הטכני והמראה החיצוני שלהם.

על פי המידע המובא אלינו ממשרד התקשורת הסיני, בחלקו הקדמי של ה-Meizu Note 9 מככב מסך בגודל 6.2 אינץ’, ברזולוציית +Full HD, עם פאנל מסוג LCD ובפריסה של 2244 על 1080 פיקסלים. דרך התמונות הקודמות נוכל לראות שהמכשיר מציע מגרעת בתצורת ‘טיפת מים’ בחלקו העליון, מה שגורם לרזולוציית המסך לקבל את הפריסה החריגה של הפיקסלים על גבי המסך.

Meizu Note 9 (תמונה: IThome)
Meizu Note 9 (תמונה: IThome)

משרד התקשורת הסיני אינו מציין את מערכת השבבים הספציפית במסגרת המבחן, אך כן את תדר הפעולה המירבי שלה. ובעוד שההדלפות הקודמות יכולות רק לטעון כי המכשיר מכיל את מערכת השבבים Snapdragon 675 אשר משלבת מעבד שרץ בתדר מירבי של 2 גיגה-הרץ, משרד התקשורת הסיני נכנס לתמונה ומאשר את העניין. לצד מערכת השבבים יפעל רכיב זיכרון עבודה על סך 6 גיגה-בייט, זאת בנוסף ל-64 גיגה-בייט של נפח אחסון שאינו ניתן להרחבה.

מערך הצילום של המכשיר דומה ברובו למערך הצילום הנמצא ב-Redmi Note 7, וזה כולל זוג חיישני 48 ו-5 מגה פיקסל בגבו, יחד עם חיישן 20 מגה פיקסל בחזיתו המשמש עבור מצלמת הסלפי. בזמן שחיישן ה-48 מגה פיקסל יפיק את רוב התמונות, חיישן ה-5 מגה פיקסל אמור לעבוד על הטשטוש הנוצר ברקע במצב צילום הפורטרט הפופולרי בסמארטפונים בשנים האחרונות. מאחורי הקלעים תתפעל את המערך מערכת ההפעלה אנדרואיד 9 פאי, זאת בנוסף לסוללה בקיבולת 3900 מיליאמפר/שעה.

על הנייר, מידותיו של המכשיר נפרסות לאורך של 153.11 מילימטרים, יחד עם רוחב של 74.34 מילימטרים, עובי של 8.65 מילימטרים ומשקל המסתכם ב-169.7 גרם. בזמן שמחירו המשוער של המכשיר עומד על כ-147 דולרים, גרסאות הצבעים בהן יוצע ידועות בוודאות ורוכשיו העתידיים יוכלו להנות ממנו בצבעים שחור, כסוף ו-Starry Blue הנדמה לנו כצבע כחול מדורג עם צבע נוסף.

הכרזתו של המכשיר צפויה לתפוס מקום לאחר ה-5 בפברואר.

השוואת מפרטים