מכשיר ה-Meizu Note 9 דולף לרשת ומציג מצלמת 48 מגה פיקסל ומסך בעיצוב מודרני 

Meizu Note 9 (תמונה: IThome) Meizu Note 9 (תמונה: IThome)

בשעה ששיאומי מתחרה בשוק הביניים באמצעות מכשיר ה-Redmi Note 7 אותו הציגה לפני כשבוע בלבד, מייזו (Meizu) אינה מעוניינת להישאר מאחור וזו עתידה להציג את מכשיר ה-Meizu Note 9 כמתחרה ישיר לדגם מבית שיאומי. בהדלפה חדשה מוצג הדגם הבא מבית מייזו בסדרת ה-Note, וזה מגיע עם מסך בעל מגרעת ‘טיפת מים’ ומערכת שבבים מתקדמת מבית קוואלקום.

בחזיתו של הסמארטפון נגלה מסך בגודל 6.3 אינץ’, כשבחלקו העליון נמצאת מגרעת ‘טיפת מים’ ומעליה מתיישבת אפרכסת השמע הסוגרת את השול המקיף את כל המסך. חדי העין ישימו לב לשקע האוזניות בחלקו העליון של המכשיר, אשר נמצא בין זוג אנטנות המשמשות לקליטה. עוד במסגרת המכשיר נמצאים כפתורי ויסות הווליום, כפתור הדלקה/כיבוי וכפתור נוסף אשר ייעודו אינו ידוע.

Meizu Note 9 (תמונה: IThome)
Meizu Note 9 (תמונה: IThome)

על גבי המסך נוכל לראות את ממשק המשתמש Flyme UI, בגרסתו האחרונה הרצה על גבי מערכת ההפעלה אנדרואיד 9 פאי. גבו של ה-Meizu Note 9 אינו מוצג באף אחת מהתמונות המודלפות, אך מערך הצילום הנמצא שם עתיד להציע חיישן 48 מגה פיקסל מבית סמסונג ומדגם ISOCELL Bright GM1, זהה לזה המוצע בדגם הרדמי נוט 7 של שיאומי.

על פי ההדלפה, מתחת למכסה המנוע תפעם מערכת השבבים Snapdragon 6150, אשר התבררה כשם הקוד למערכת ה-Snapdragon 675. את המערך כולו תריץ סוללה גדולה בקיבולת 4000 מיליאמפר/שעה, כאשר אנו נוכל לשער שמייזו תכלול גם תמיכה בטעינה מהירה בחבילה. את ה-Meizu Note 9 צפויה מייזו לחשוף לאחר פסטיבל האביב הסיני המתקיים ב-5 בפברואר, זאת תחת תג מחיר שווה לזה של ה-Redmi Note 7 העומד על כ-147 דולרים.

השוואת מפרטים