נעלי הספורט Puma Fi מגיעות עם מנגנון קשירה עצמית

יצרנית הנעלים פומה (Puma) הכריזה על נעלי ה-Fi (ר”ת Fit Intelligence) בעלות קשירה עצמית באמצעות מיקרו מנוע המובנה בנעל ומאפשר קשירה של הנעל ישירות מהנעל עצמה או באמצעות אפליקציה להתאמת רמת הקשירה.

את חזון הנעליים עם מנגנון קשירה עצמית אנו חייבים לסרט בחזרה לעתיד, בו מרטי מק’פליי נעל את נעלי ה-Nike Mag שקשרו את עצמן לבד והתאימו את עצמן לרגל שלו. מאז ועד היום חברות נעלים רבות הלכו בדרכו של הסרט וניסו להציע לנו פתרונות שונים לנושא הקשירה העצמית, כשהחדש ביותר הן נעלי ה-Fi של פומה שיורשות את דגם ה-AutoDisc הקודם של החברה.

פומה שילבה בחלק הקדמי של הנעל מיקרו מנוע המושך חוטים המובנים בתוך מבנה הנעל על מנת להדק אותה באופן בו בחר המשתמש, זאת באמצעות החלקה על מודול המנוע או שימוש באפליקציה יעודית לסלולר. הסוללה המובנית תאפשר שימוש של עד 5 ימים ותתמוך בטעינה אלחוטית של הנעליים באמצעות פד טעינה אלחוטי בטכנולוגיית Qi הפופולרית.

נעלי ה-Fi של פומה יהיו זמינות למכירה ב-2020 במחיר של 330 דולר.

נעלי Puma Fi (מקור פומה)

נעלי Puma Fi (מקור פומה)

Nike Adapt BB

בנוסף לנעלי ה-Fi של פומה, הציגה גם חברת נייק (Nike) לאחרונה נעליים בעלות קשירה עצמית בשם Nike Adapt BB, המשתמשות בקונספט דומה לקשירת הנעל באמצעות מיקרו מנוע ויהיו הדגם החדש לנעל בעלת קשירה עצמית שימשיך את דגם ה-HyperAdapt 1.0 שהוצגו ב-2016.

נעלי ה-Nike Adapt BB יהיו זמינות למכירה החל מה-17.2 במחיר של 350 דולר.

נעלי Nike Adapt BB (מקור נייק)

נעלי Nike Adapt BB (מקור נייק)

האם אנו באמת צריכים נעליים בעלי קשירה עצמית? סביר להניח שלא, אבל אין אדם שלא ראה את הסרט חזרה בעתיד ולא רצה באותו רגע ללבוש את הנעליים ההן.

הרעיון המקורי מהסרט בחזרה לעתיד:

מקורות
theverge
nike
puma
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות