Motorola Moto G7 Plus (תמונה: מוטורולה)

Motorola Moto G7 Plus (תמונה: מוטורולה)

מוטורולה מכריזה על סדרת ה-Moto G7: ארבעה מכשירים במחיר אטרקטיבי

כמעט שנה חלפה מאז הכריזה מוטורולה על סדרת ה-Moto G6 וכעת החברה מציגה בפנינו את ההמשך לשלושת המכשירים שהופיעו בסדרה הקודמת לצד דגם נוסף ורביעי במספר. ארבעת הדגמים עליהם הכריזה מוטורולה הינם Moto G7, Moto G7 Plus, Moto G7 Play ו-Moto G7 Power, כשלכל אחד מהמכשירים המוזכרים ישנו תג מחיר שונה וקהל יעד מעט אחר, אך כולם מכוונים לשוק הביניים ומטה.

Moto G7

המכשיר הסטנדרטי בסדרה הינו ה-Moto G7, וזה מגיע עם מסך בגודל 6.2 אינץ', ברזולוציית +Full HD, עם פאנל מסוג LTPS LCD ובפריסה של 2270 על 1080 פיקסלים. הזכוכית המגנה על המערך הינה גורילה גלאס 3, כאשר צפיפות הפיקסלים בתצוגה עומדת על 403 פיקסלים לאינץ' ויחס התצוגה עומד על 19 על 9. בחלקו העליון של המסך נמצא מגרעת בתצורת 'טיפת מים', כשבשולו התחתון ממקמת מוטורולה את לוגו החברה.

מתחת למכסה המנוע מתגלה מערכת השבבים Snapdragon 632 מבית קוואלקום, המיוצרת בתהליך 14 ננו-מטר ומכילה 8 ליבות מסוג Kryo 250 הפועמות בתדר מירבי של 1.8 גיגה-הרץ. גזרת המולטי-טאסקינג תעשה שימוש ב-4 גיגה-בייט של זיכרון עבודה, יחד עם 64 גיגה-בייט של נפח אחסון הניתן להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון עד 128 גיגה-בייט נוספים. מערכת ההפעלה המנהלת את המכשיר הינה אנדרואיד 9 פאי, כשאותה מתדלקת סוללה בקיבולת 3000 מיליאמפר/שעה התומכת בטעינה מהירה דרך מחבר USB Type-C, בטכנולוגיית TurboPower המביאה עימה הספק של 15 וואט.

Motorola Moto G7 (תמונה: מוטורולה)

Motorola Moto G7 (תמונה: מוטורולה)

בגבו של הסמארטפון ממוקמים זוג חיישני צילום ברזולוציית 12 ו-5 מגה פיקסל, בזמן שחיישן ה-12 מגה פיקסל מציע מפתח צמצם של f/1.8 וגודל פיקסלים של 1.25µm לשיפור הצילום בתנאי תאורה קשים. החיישן המשני במערך הינו חיישן עומק בלבד, כך שלא תוכלו להשתמש בו לתמונות יום-יומיות אלא רק לצילומים העושים שימוש באפקט הפורטרט. בחזיתו של המכשיר מתיישבת מצלמת סלפי ברזולוציית 8 מגה פיקסל, אשר לוכדת תמונות בעלות גודל פיקסלים של 1.12µm.

רוכשי המכשיר יוכלו למצוא אותו בצבעים שחור-קרמי ולבן, כשבתוך הקופסה תקבלו את מטען ה-TurboPower המוזכר לעיל. דגם זה צפוי להגיע לשווקי אירופה בקרוב ועלותו תעמוד על כ-300 דולר.

Moto G7 Plus

הדגם המוביל בסדרה הינו ה-Moto G7 Plus, אך גם כאשר הוא ממותג כדגם המנהיג את הסדרה כולה, המכשיר עדיין מגיע עם לא מעט חלקים הנמצאים גם בדגם הסטנדרטי. בחזיתו מככב מסך זהה לזה הנמצא ב-Moto G7, אשר מגיע בגודל 6.2 אינץ', ברזולוציית +Full HD, עם פאנל מסוג LTPS LCD ובפריסה של 2270 על 1080 פיקסלים.

חטיבת הביצועים של המכשיר כוללת את מערכת השבבים Snapdragon 636, המציעה שיפור מינורי לעומת ה-Snapdragon 632 כאשר היא מגיעה עם 8 ליבות מסוג Kryo 260 בתדר מירבי של 1.8 גיגה-הרץ. חלקת ריבוי המשימות במכשיר תעשה שימוש ב-4 גיגה-בייט של זיכרון עבודה לפעולות היום-יום, זאת בנוסף ל-64 גיגה-בייט של נפח אחסון הניתן להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון לעד 512 גיגה-בייט נוספים.

Motorola Moto G7 Plus (תמונה: מוטורולה)

Motorola Moto G7 Plus (תמונה: מוטורולה)

בדומה למכשיר ה-Moto G7, גם כאן נמצא סוללה בקיבולת 3000 מיליאמפר/שעה, אך את זו תוכלו להטעין באופן מהיר יותר באמצעות טכנולוגיית ה-TurboPower בהספק של עד 27 וואט. על פי נתוני החברה, טעינה של 15 דקות דרך מחבר ה-USB Type-C תספיק לכם ל-12 שעות שימוש. מאחורי הקלעים מריצה את העניינים מערכת ההפעלה אנדרואיד 9 פאי, וזו מאפשרת תמיכה בטעינה בתקן USB PD 3.0.

מערך הצילום של המכשיר משלב זוג חיישני 16 ו-5 מגה פיקסל הנמצאים בחלקו האחורי של הסמארטפון, בשעה שחיישן ה-16 מגה פיקסל מהווה את המצלמה הראשית במכשיר ומגיע עם מפתח צמצם של f/1.7, מייצב אופטי, וגודל פיקסלים של 1.22µm. כפי שראינו בדגם הסטנדרטי, גם כאן נמצא חיישן 5 מגה פיקסל המשמש להעצמת אפקט הפורטרט בלבד. חובבי הסלפי יוכלו ליהנות ממצלמת סלפי משופרת הנמצאת בדגם זה, וזו מגיעה ברזולוציית 12 מגה פיקסל עם גודל פיקסלים של 1.25µm.

את המכשיר תוכלו להשיג בצבעים כחול-עמוק ואדום, כאשר בתוך הקופסה נמצא המטען המהיר בהספק של 27 וואט. את דגם ה-Moto G7 Plus מתמחרת החברה בכ-340 דולר, וזה יגיע לשווקי אירופה כבר מאמצע החודש הנוכחי.

Moto G7 Power

מרגישים שהסוללה קטנה מידי בשבילכם בזוג הדגמים שלעיל? סביר להניח כי מוטורולה פיתחה את דגם ה-Power במיוחד בשבילכם. ב-Moto G7 Power מככבת סוללת ענק בקיבולת של 5000 מיליאמפר/שעה המספקת כוח למסך בגודל 6.2 אינץ', עם פאנל מסוג LTPS LCD, ברזולוציית +HD ובפריסה של 1570 על 720 פיקסלים. בחלקו העליון של המסך נמצאת מגרעת בגודל מכובד, כשבחלקו התחתון של המכשיר מתגלה שול תחתון המכיל את לוגו החברה.

Motorola Moto G7 Power (תמונה: מוטורולה)

Motorola Moto G7 Power (תמונה: מוטורולה)

גם כאן, בגזרת הביצועים של המכשיר נמצא את מערכת השבבים Snapdragon 632 מבית קוואלקום, הכוללת 8 ליבות מסוג Kryo 250 הפועמות בתדר מירבי של 1.8 גיגה-הרץ. אמנם, בחלקת המולטי-טאסקינג ונפח האחסון ישנה ירידה קלה, כך שבדגם זה נמצא רק 3 גיגה-בייט של זיכרון עבודה ו-32 גיגה-בייט של נפח אחסון הניתן להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון לעד 512 גיגה-בייט נוספים. מערכת ההפעלה המריצה את העניינים הינה אנדרואיד 9 פאי, בעוד שסוללת ה-5000 מיליאמפר/שעה תומכת בטעינה מהירה בטכנולוגיית TurboPower בהספק של 15 וואט דרך מחבר USB Type-C.

מערך הצילום בדגם זה כולל עדשה בודדת הנמצאת בחלקו האחורי של המכשיר ומציעה רזולוציה העומדת על 12 מגה פיקסל במפתח צמצם f/2.0. גודל הפיקסלים עומד על 1.25µm, כשעל מנת להאיר את הפריימים תוכלו להשתמש במבזק LED הממוקם מתחת לחיישן הצילום. אוהבי הסלפי יוכלו לשלוח את תמונות הסלפי שלהם לחבריהם דרך מצלמה ברזולוציית 8 מגה פיקסל, במפתח צמצם של f/2.2 ועם גודל פיקסלים של 1.12µm.

רוכשי המכשיר יוכלו למצוא אותו בצבעים כחול, ורודסגול (מדורג) ושחור. המכשיר יעשה את דרכו לשווקי אירופה בקרוב, בשעה שתג מחירו עומד על כ-250 דולר.

Moto G7 Play

הדגם הרביעי והאחרון בסדרה הוא ה-Moto G7 Play, ומכשיר זה מגיע עם הרבה מהדברים הטובים שראינו בדגמים האחרים, אך עם תג מחיר נמוך אף יותר. בחזיתו נגלה מסך בגודל 5.7 אינץ', עם פאנל מסוג IPS LCD, ברזולוציית +HD ובפריסה של 1512 על 720 פיקסלים. לעומת שאר המכשירים בסדרה הכוללים צפיפות פיקסלים של 400 פיקסלים לאינץ' ומעלה, דגם זה כולל צפיפות פיקסלים של 294 פיקסלים לאינץ', מה שעל הנייר מעיד על תצוגה חדה פחות.

Motorola Moto G7 Play (תמונה: מוטורולה)

Motorola Moto G7 Play (תמונה: מוטורולה)

חלקת הביצועים של המכשיר כמעט זהה לשאר המכשירים בסדרה, וזו כוללת את מערכת השבבים Snapdragon 632 המגיעה עם 8 ליבות מסוג Kryo 250 אשר רצות בתדר מרבי של 1.8 גיגה-הרץ. ריבוי המשימות במכשיר ייעשה באמצעות 2 גיגה-בייט של זיכרון עבודה בלבד, זאת יחד עם 32 גיגה-בייט של נפח אחסון הניתן להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון לעד 128 גיגה-בייט נוספים.

מערך הצילום בדגם זה כולל חיישן בודד בגבו ברזולוציית 13 מגה פיקסל, עם מפתח צמצם של f/2.0 וגודל פיקסלים של 1.12µm. צילומי הסלפי במכשיר זה ייעשו דרך מצלמת 8 מגה פיקסל המציעה מבזק LED קדמי, כאשר כניסת האור הטבעית תיעשה דרך מפתח צמצם של f/2.2 עם גודל פיקסלים זהה לתמונות המופקות מהחיישן הראשי שבמערך. על מנת להשאיר את המכשיר חי ובועט, מוטורולה מטמיעה כאן סוללה בקיבולת 3000 מיליאמפר/שעה, התומכת בטעינה מהירה בהספק של 10 וואט דרך מחבר ה-USB Type-C הממוקם בתחתית המכשיר.

את דגם זה ניתן להשיג אותו בצבעים כחול-עמוק, שחור וזהב, ותג מחירו עומד על כ-200 דולר.

מקורות
Motorola
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות