חינם לזמן מוגבל: קבלו במתנה את Axiom Verge בחנות המשחקים של Epic

| יום ראשון, 10 בפברואר 2019, 13:30 | משחקים

כחלק ממאמציה להביא שחקנים נוספים לחנות Epic, מציעה החברה בחינם משחקים שגם יישארו בספריה שלכם. המשחק התורן הוא Axiom Verge. תוכלו לגשת לחנות של Epic, להוריד את המשחק ללא תשלום, והוא יישאר שלכם. המבצע נמשך עד ה-21 בפברואר, כך שיש לכם מספיק זמן להיכנס לחנות ולקבל את המשחק.

Axiom Verge של חברת Thomas Happ Games הוא משחק מסוג "מטרואידוניה" – כלומר, משחק של פעולה וחקר הסביבה, עם עצמים ופריטים שיש לאסוף וסיפור שמתגלה עם התקדמותכם. המשחק יצא במקור ב-2015 וזכה לשבחים רבים, במיוחד אודות האווירה המיוחדת, כלי הנשק, קרבות הבוסים, השליטה במשחק, והסודות המעניינים שניתן למצוא.

סיפור המשחק מתרכז בטרייס (Trace). טרייס הוא מדען. יום אחד, שסתום לחץ קפוא גורם לפיצוץ במעבדה של טרייס, שמאבד את הכרתו. הוא מתעורר בעולם בשם Sudra, שם היתה פעם ציווילזציה גדולה ומתקדמת, אולם היא הוכחדה מאז. טרייס פוגש את Elsenova, מכונת מלחמה אדירת מימדים שבנו תושבי Sudra לפני זמן רב. Elsenova מבקשת מטרייס לעזור לה לקבל את כוחה בחזרה, על מנת להילחם באויב מסתורי בשם Athetos.

חלוקת המשחקים במתנה מתווספת למאמצים הרבים של Epic לפלטפורמה שלה. מלבד Fortnite ומשחקים אחרים המחולקים בחינם, Epic פועלת גם להשקה של משחקים מצופים מאוד באופן בלעדי בחנות שלה. המשחק Metro Exodus, למשל, שצפוי להגיע בימים הקרובים, יהיה בלעדי לחנות של Epic במשך שנה שלמה לאחר שהמשחק הוסר מ-Steam ברגע האחרון.

לחצו כאן לדף המשחק ב-Epic Store

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות