קונספט Galaxy M30

קונספט Galaxy M30 (תמונה: pricekart.com)

עיצוב ומפרט טכני של ה-Samsung Galaxy M30 נחשפים בהדלפות

סמסונג מתכננת לתגבר את מערך שוק הביניים שלה בתחום הסמארטפונים עם דגם חדש, ולאחר שנחשפו באופן רשמי דגמי ה-Galaxy M10 וה-Galaxy M20, מגיע כעת תורו של ה-Galaxy M30, זה נחשף בימים האחרונים במספר הדלפות אשר מציגות את עיצובו ומפרטו הטכני.

שתי ההדלפות שחושפות את המכשיר מגיעות ממקורות שאינם מוכרים במיוחד, כך שיש לקחת את הדברים בהתאם, אך בשני המקרים מדובר בהדלפות ממצות למדי אשר מציגות פרטים רבים אודות הגלקסי M30. בצד העיצוב, מוצגת תמונה הממחישה כיצד צפוי להיראות המכשיר כשזה יושק, אם כי המקור מציין כי מדובר בתמונה סכמטית בלבד, כזו שנבנתה על פי הדלפות המתארות רכיבים שונים במכשיר.

התמונה הסכמטית של ה-Galaxy M30 חושפת לראשונה כיצד עשוי להיראות מערך הצילום המשולש בגבו של המכשיר, זה מוצג במבנה מאונך, כאשר שלוש המצלמות נמצאות זו מתחת לזו, ומתחת להן מופיע מבזק (פלאש) LED. ההדלפות מתארות גם את הרכב המצלמות שנמצא בגב המכשיר ולפיהן נמצא מצלמה ראשית בעלת חיישן 13 מגה-פיקסל במפתח צמצם f/1.9 וזוג מצלמות 5 מגה-פיקסל, שתיהן במפתח צמצם של f/2.2. בנוסף, מציגה התמונה הסכמטית את נוכחותו של חיישן טביעות אצבע בגב המכשיר.

במעבר לחלקו הקדמי של ה-M30 נוכל למצוא מסך AMOLED בגודל 6.38 אינץ' וברזולוציית 1080×2220 פיקסלים עם פאנל Infinity-V החדש של סמסונג, זה מעיד על נוכחותה של מגרעת 'טיפת מים' קטנה בראשו של המכשיר, בה תמוקם מצלמת הסלפי. שתי ההדלפות מדברת על מצלמה בעלת חיישן 16 מגה-פיקסל, זה יגיע עם מפתח צמצם f/2.0.

מתחת למכסה של הגלקסי M30 אנו צפויים למצוא את מערכת השבבים Exynos 7904 של סמסונג שנחשפה בחודש ינואר ומיוצרת בתהליך 14nm. מערכת שבבים זו מכילה מעבד בעל 8 ליבות, שתיים מהן מסוג Cortex-A73 ופועלות בתדר מירבי של 1.8GHz והשש הנותרות הינן מסוג Cortex-A53 ופועלות בתדר מירבי של 1.6GHz. לצד המעבד אנו צפויים למצוא זיכרון 4GB RAM, רכיב אחסון בנפח 64 גיגה-בייט וסוללה גדולה בקיבולת 5,000mAh.

ההדלפות חושפות גם את מידותיו של המכשיר, אלו עומדות על 159 מ"מ לגובה, 75.1 מ"מ לרוחב ו-8.4 מ"מ בעובי, כאשר משקלו של ה-M30 צפוי לעמוד על 175 גרם. התמונה הסכמטית של הדגם החדש מעידה על כך שסמסונג תשלב במכשיר מחבר טעינה והעברת נתונים מסוג USB-C, אולם לא ניתן למצוא בה את כניסת האוזניות.

בשלב זה לא ידוע מתי תחשוף סמסונג את ה-Galaxy M30 באופן רשמי, אך זה ככל הנראה ימצא דרכו לשוק ההודי תחילה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות