מייזו תקיים אירוע הכרזה ב-14 בפברואר; צפויה להציג את ה-Meizu Note 9

Meizu Poster (תמונה: Weibo)

לאחר שנחשף לראשונה על ידי משרד התקשורת הסיני בתחילת החודש, מכשיר ה-Meizu Note 9 עשוי להפוך לרשמי כבר ב-14 בפברואר. על אירוע ההכרזה העתידי מודיעה מייזו בחשבון ה-Weibo שבבעלותה, שם פרסמה פוסטר המציג את מה שעשוי להפוך לנקודת המכירה העיקרית של המכשיר.

בפוסטר אותו פרסמה החברה ניתן לראות את הספרה 3 מתפרסת לכל אורך הטיזר, כאשר מאחוריה נחבאת צורה של סמארטפון שבתחתיתו מצוירים גלי קול. הסמארטפון, אשר אמור להתברר כ-Meizu Note 9, צפוי להגיע עם טכנולוגיית ה-mSound 2.0, ההופכת את כל פאנל המסך לרמקול בפני עצמו תוך שימוש ברעידות בשביל ייצור קול חזיתי אל פני המשתמש. את הטכנולוגיה הזו ראינו לראשונה ממייזו עם דגם ה-Meizu Zero, והמשתמש אשר רכש את המכשיר מעיד כי היא עובדת באופן סביר, כך שתוכלו לשמוע טוב מאוד בחדר שקט, אך תיתקלו בקשיים רבים במקומות ציבוריים.

לעומת ההשערה כי המכשיר שבטיזר יציע את טכנולוגיית ה-mSound 2.0, ישנה השערה נוספת לפיה גלי הקול הנמצאים בטיזר מעידים על רמקול חכם ראשון מבית החברה המכיל עוזרת אישית ייעודית. במידה וההשערה הזו תתברר כנכונה, מייזו תיכנס לשוק תחרותי במיוחד מול גוגל, אפל, אמזון ואחרות. מנגד, אנחנו מאמינים כי במידה ומייזו אכן תחליט להציג רמקול חכם בעל עוזרת אישית, הוא לא ייצא מגבולות סין.

Meizu Poster (תמונה: Weibo)
Meizu Poster (תמונה: Weibo)

אלמנט נוסף המופיע בטיזר הן המילים שלכאורה נוצרות באמצעות גלי הקול, בתרגום רעוע לאנגלית ניתן להסיק כי אלו מילים משירים בסינית, כך שבאמצעות שילובן בטיזר החברה מדגישה כי הגלים הסגולים שבתמונה הם גלי קול.

על פי המידע הידוע עד כה, נמצא במפרטו הטכני של ה-Meizu Note 9 מסך 6.2 אינץ’ עם מגרעת ‘טיפת מים’, מערכת שבבים מדגם Snapdragon 675, זיכרון 6GB RAM, רכיב אחסון בנפח 64 גיגה-בייט, מערך צילום ראשי הכולל זוג חיישני 48 ו-5 מגה פיקסל בגבו, יחד עם חיישן 20 מגה פיקסל בחזיתו המשמש עבור מצלמת הסלפי, סוללה בקיבולת 3900 מיליאמפר/שעה ואת מערכת ההפעלה אנדרואיד 9 פאי עם ממשק המשתמש Flyme.

כאמור, את האירוע תקיים מייזו ב-14 בפברואר, יום חמישי.

השוואת מפרטים