אייפד

אייפד (2017), תמונה באדיבות Apple

דיווח: iPad Mini 5 יגיע עם עיצוב כמעט זהה לקודמו

נראה כי בהכרזה הקרובה שצפויה להתקיים בין חודש מרץ לאפריל, אפל מעוניינת לשמור הרבה מקווי העיצוב של הדגמים הקודמים מתוצרתה. לדוגמה, מעבר לדגם אייפד מיני חדש, גילינו כי גם אוזניות ה-AirPods 2 שעשויות לבצע הופעה במהלך אירוע ההכרזה וישמרו על קו עיצוב זהה לדגם הקודם, כאשר גם ה-iPad Mini 5 עומד לאמץ את הקו העיצובי של קודמו.

על קיומו של דור המשך ל-iPad Mini 4 גילינו כבר בחודש ינואר האחרון, זאת דרך דיווח אשר ציין כי אפל עובדת על רענון לטאבלט הקטן. על הדגם הרביעי בסדרת האייפד מיני הכריזה אפל לפני כ-3 וחצי שנים, בספטמבר 2015, כאשר מאז החברה 'שכחה' את הסדרה הקטנה והזולה באופן יחסי שלה והתמקדה בדגמי הפרימיום, תוך שהיא מגדילה את מסכי האייפון עד לגודל של 6.5 אינץ', המתקרב ל-7.9 האינצ'ים של האייפד מיני.

אומנם, זה לא מונע ממנה להמשיך למכור את ה-iPad Mini 4 במחיר של 1850 שקלים בארץ, שעבורם תקבלו את מערכת השבבים Apple A8, יחד עם מצלמת 8 מגה פיקסל ו-2 גיגה-בייט של זיכרון עבודה. על פי הדיווח, הדגם הבא בסדרה אמור להביא עמו את מערכת השבבים Apple A10, אך המקור המדווח אינו בטוח האם מדובר בגרסה הרגילה של מערכת השבבים או בגרסת ה-A10X המתפעלת את ה-iPad Pro 2017.

בנוסף לדברים הללו, ה-iPad Mini 5 עתיד לשמור על כפתור ה-Touch ID לסריקת טביעת האצבע שלכם, יחד עם שקע האוזניות שנעלם לאחרונה כמעט מכל מוצרי אפל, ואת מחבר ה-Lightning אותו אפל הסירה מדגמי האייפד האחרונים שלה לטובת שימוש במחבר USB-C. שינוי עיצובי קטן המוזכר בדיווח מספר לנו על כך שהמיקרופון הנמצא בחלקו השמאלי והעליון של גב הטאבלט, יעבור לאמצע, זאת בדומה ל-iPad 9.7 2017.

מקורות
9to5mac
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות