השבוע הראשון של Apex Legends נסגר עם 25 מיליון שחקנים

| יום רביעי, 13 בפברואר 2019, 11:30 | משחקים

משחק הלהיט Apex Legends, שהגיע כביכול משום מקום וללא התראה ביום שני שעבר, סגר כעת את השבוע הראשון להשקתו עם לא פחות מעשרים וחמישה מיליון שחקנים. בזמני השיא בסוף השבוע שיחקו ב-Apex Legends יותר משני מיליון שחקנים בו זמנית. מאות אלפים נוספים צפו במשחק ב-Twitch, במספרים שעברו את Fortnite בפער ניכר על גבי פלטפורמת הזרמת הוידאו.

וינס זמפלה, מנכ"ל חברת Respawn שפיתחה את המשחק, בישר את החדשות בטוויטר. בנוסף זמפלה כתב בעדכון רשמי: "איזה שבוע! מאז שהשקנו את Apex Legends ביום שני שעבר חזינו ביצירתה של קהילת המשחק – משגשגת, מתרגשת ומלאה בפידבק ורעיונות נהדרים. המטרה שלנו היא לבנות את המשחק הזה ביחד אתכם, הקהילה שלנו, אז המשיכו להביע את דעתכם כי אנחנו מקשיבים באמת."

זמפלה המשיך לתאר את הפעילויות הקרובות במשחק. בקרוב נוכל למצוא שלל מיוחד עבור Valentine's Day שיהיה זמין לתקופה מוגבלת בלבד, כצפוי. בנוסף, היום וביום שלישי הבא (ה-12 וה-19 בחודש) ייערכו משחקים מיוחדים הכוללים 48 סטרימרים פופולאריים במיוחד ב-Twitch, כמו shroud ו-DrDisrespect, שיתחרו על פרס של 200,000 דולר. ניתן לצפות בשידור המיוחד כאן. לסיום הזכיר זמפלה כי העונה הראשונה של המשחק תתחיל במרץ עם גיבור חדש.

בינתיים נפוצה שמועה על מצבי משחק חדשים ליחידים ולזוגות, בנוסף על מצב המשחק היחיד (נכון לעת זו) לצוות של שלושה לוחמים. ראיות חדשות נמצאו אודות מצבי המשחק החדשים בין קבצי המשחק ונחשפו על ידי כורה הנתונים ShiinaBR, הידוע בהדלפות אודות המשחק Fortnite. המדליף פרסם את ממצאיו בטוויטר עם תמונה. מדובר במצבי משחק שגרתיים של משחקי באטל רויאל ולכן אין סיבה שלא יגיעו גם ל-Apex Legends, במוקדם או במאוחר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות