מכשיר הדגל LG G8 יגיע עם מסך OLED קריסטלי שישמש כמגביר אודיו

LG G8 ThinQ (תמונה: evleaks/twitter) LG G8 ThinQ (תמונה: evleaks/twitter)

חברת LG אלקטרוניקס תחשוף את מכשיר הדגל הבא שלה, ה-LG G8 ThinQ, באירוע שתערוך בברצלונה מאוחר יותר החודש, אך החברה לא ממתינה וחושפת כבר כעת באופן רשמי מידע אודות המסך וטכנולוגיית שמע חדשה שישולבו בסמארטפון.

לדברי החברה, ה-LG G8 יגיע עם תצוגת OLED חדשה מסוג Crystal Sound OLED, זו תאפשר להשתמש במסך כמגבר אודיו, כך שניתן, במצב רמקול, להיעזר ברמקול התחתון להשמעת בס איכותי ולשלב ביצועי סטריאו מלאים עם הגדרת אודיו דו-ערוצי המשתמש ברמקול התחתון ובחלקו העליון של הצג. בנוסף לשדרוג הסאונד.

הדברים מגיעים במקביל להדלפה נוספת המציגה בפנינו את מכשיר ה-LG G8 בזווית חדשה, אומנם, עם ההדלפה הזאת דאג המדליף אוון בלאס (Evleaks@) לומר לנו שיש עוד חלק לסיפור של ה-G8 שאנחנו לא רואים דרך התמונות, כאשר הוא ככל הנראה מתייחס למסך ה-OLED בעל תכונות האודיו החדשות. בתמונה שהפיץ נוכל להבחין במכשיר מכל צדדיו, זאת לעומת התמונה הרשמית הקודמת שהציגה לנו רק את חזיתו, חלקו האחורי, וזוג צדדיו.

בתמונה החדשה נוכל להבחין שבחזיתו נמצא מסך בגודל 6.1 אינץ’, עם מגרעת נטולת אפרכסת שמע הכוללת ארבעה חיישנים נפרדים ומצלמת סלפי. על פי המידע שנחשף בתחילת החודש, נראה כי לפחות אחד מהחיישנים האלה יהיה חיישן Time of Flight (ר”ת ToF) המאפשר זיהוי פנים בתלת ממד באמצעות אור אולטרה-אדום, המספק חיסכון בצריכת החשמל לעומת דגמים קודמים.

השול התחתון במכשיר נותר בגודל ממוצע, כך שלא נראית פריצת דרך כזו או אחרת מצד LG בחלק הזה. בחלקו האחורי של המכשיר מתגלה מערך צילום כפול המשוער לכלול מצלמה ראשית רגילה ומצלמה משנית רחבה, כשלצד הזוג המוזכר מתיישב מבזק LED וכמה מילימטרים מתחת נמצא סורק טביעות האצבע.

בצדדיו של המכשיר נוכל לספור 6 אנטנות המקיפות אותו, מה שכנראה יוביל לקליטה טובה יותר של רשת סלולרית ו-Wi-Fi. בחלקו התחתון ניתן לראות את שקע האוזניות עליו שומרת החברה, זאת בנוסף למחבר טעינה מסוג USB Type-C, מיקרופון וגריל לרמקולים. בצידו הימני נמצא את כפתור ההדלקה והכיבוי, זאת בנוסף למגירת הסים. בחלקו השמאלי מתגלים כפתור העוזרת האישית, כפתורי וויסות הווליום וחור או חיישן נוסף שלא הצלחנו לפענח את מטרתם. בחלקו העליון נמצאים מיקרופון וזוג אנטנות.

תכונות אודיו מתקדמות

במקביל לחשיפתה הרשמית אודות המסך, הוסיפה LG פרטים נוספים על תחום האודיו, כאשר דרך שיתוך פעולה עם חברת Meridian תספק החברה לצרכנים סמארטפון חדש עם תכונות אודיו ופיצ’רים נוספים לחוויית השימוש בסמארטפון:

  • ה-LG G8 ישלב את טכנולוגיית DTS:X 3D Surround Sound במטרה להתחקות אחר 7.1 ערוצי אודיו, עם או בלי אוזניות.
  • Hi-Fi Quad DAC (ממיר אותות דיגיטליים לאנלוגיים) שישולב במכשיר יאפשר שחזור סאונד בצורה הנאמנה ביותר למקור, בנוסף ליכולות לדגום את מרבית קבצי האודיו ולקבל סאונד ברור ועמוק יותר.
  • המכשיר יתמוך בזרימת אודיו באיכות גבוה במיוחד (Master Quality Authenticated) גם ללא תוכנית דאטא בלתי מוגבלת.
  • המכשיר ישלב רמקול Boombox Speaker, המנצל את החלל הפנימי של הסמארטפון בתור תא תהודה ליצירת בס מרשים וסאונד חזק יותר.

על ה-G8 ThinQ תכריז LG ב-24 בפברואר, באירוע שתערוך בקירוב לתערוכת MWC.

השוואת מפרטים