קריסטן ריטר מתוך "ג'סיקה ג'ונס, עונה 2" (צילום: David Giesbrecht, תמונה באדיבות נטפליקס)

קריסטן ריטר מתוך "ג'סיקה ג'ונס, עונה 2" (צילום: David Giesbrecht, תמונה באדיבות נטפליקס)

זה סופי – כל הסדרות של מארוול בנטפליקס מבוטלות

לאחר חמש שנים של עשייה, אחת השותפויות האהובות יותר בעולם הטלויזיה מתקרבת לקיצה. לאחר ש"לוק קייג'" (Luke Cage), "איירון פיסט" (Iron Fist) ו"דרדוויל" (Daredevil) בוטלו, נותרו רק "המעניש" (The Punisher) ו"ג'סיקה ג'ונס" (Jessica Jones) מבין הסדרות אותן נטפליקס (Netflix) מפיקה עבור מארוול (Marvel). כעת גם זמנן תם.

בסוף העונה השניה של "המעניש", שיצאה לפני כחודש, הייתה תחושה שלא נזכה לראות את הגרסה הזאת של פרנק קאסל שוב. לא מפתיע לשמוע על הביטול, כמו שגם לא מפתיע ש"ג'סיקה ג'ונס" מבוטלת גם היא. עונתה השלישית של הסדרה בדרך, ועדיין צפויה לצאת במהלך השנה – והיא תהייה עונתה האחרונה בהחלט, והאחרונה מכל סדרת מארוול של נטפליקס.

שירות הצפיה הישירה של דיסני, +Disney, קרב ובא, אך זו ככל הנראה לא הסיבה לביטולים. סדרות מארוול/נטפליקס הן סדרות למבוגרים בלבד, תכנים שלא נראה בשירות דיסני+ המשפחתי. כמו כן, רק לאחרונה מארוול הזמינה 4 סדרות אנימציה חדשות מ-hulu, גם הן למבוגרים בלבד, כך שבבירור לדיסני אין בעיה להזמין מרשתות אחרות תכנים שהיא עצמה לא תפיק.

כבר זמן מה רצו שמועות ודיווחים על חוסר שביעות רצון הדדית בין ענקיות המדיה. מבחינת נטפליקס, סדרות מארוול הצליחו, אבל לא הצליחו מספיק. הן היו יקרות להפקה, וזה לא היה מוצדק. נטפליקס רצתה להקטין את התקציב, בעיקר על ידי קיצור העונות – מ-13 פרקים ל-10 פרקים לכל עונה. דיסני, מצידה, לא אהבה את הרעיון. זה, לפחות, מה שידוע לנו מפרטים שהצליחו לדלוף החוצה – דיסני ונטפליקס שומרות את רוב הפרטים לעצמן.

ג'ף לואב (Jeff Loeb), אחד המפיקים הראשיים של חטיבת הטלויזיה של מארוול, ניסה להרגיע את המעריצים: "הרשת השותפה שלנו אולי החליטה שהיא לא רוצה להמשיך לספר את הסיפורים של הדמויות האלה, אבל אתם מכירים את מארוול מספיק טוב לדעת שזה לא נגמר ככה. כמו אמר פעם אביו של מת'יו מרדוק: אדם לא נמדד לפי איך שהוא נופל, אלא לפי איך שהוא קם בחזרה'". בכך לואב מרמז גם שאנחנו נזכה לראות שוב את הגיבורים המבוטלים, אולי אפילו בקרוב. זה לא יהיה בנטפליקס אבל, ורוב הסיכויים שאלה גם לא יהיו אותם השחקנים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות