הוכרז: Fitbit Versa Lite – גרסה מוזלת של שעון ה-Fitbit Versa

יצרנית אביזרי הכושר פיטביט (Fitbit) הכריזה על גרסה חדשה ומוזלת לשעון הכושר החכם של החברה, ה-Fitbit Versa, תחת השם Fitbit Versa Lite. הגרסה החדשה מציעה את רוב התכונות המתקדמות של ה-Versa במחיר מוזל של 160 דולר. בנוסף לשעון החדש החברה הציגה גם 3 רצועות כושר חכמות, ה-Ace 2Inspire ו-Inspire HR.

שעון ה-Fitbit Versa Lite החדש זהה כמעט לגמרי לשעון ה-Fitbit Versa שהושק בארץ במאי האחרון ואף נסקר אצלנו בג'אדגטי כשהוא תומך במעקב אחרי יותר מ-15 פעילויות ספורט שונות, מדידת דופק רצופה, מעקב שינה ועוד, אך ללא מעקב אחרי עליית קומות ושחיה. מלבד חוסר ב-2 פעולות מעקב, הבדל נוסף בין שני הדגמים ניתן למצוא בכפתור הממשק הבודד שמגיע במקום 3 כפתורים, חוסר תמיכה ב-WiFi וזיכרון מובנה שמונע מהדגם החדש לאחסן בתוכו שירים להשמעה.

שאר העיצוב של ה-Versa Lite ישאר דומה ל-Versa הרגיל עם מסך ה-LCD הצבעוני ומערכת ה-Fitbit OS 2.0 היעודית של החברה עם אפשרות לקבלת התראות מהמכשיר הסלולרי, מדידת דופק בטכנולוגיית PurePulse של החברה ועוד. זמן הסוללה הרשמי צפוי לעמוד על יותר מ-4 ימים, כאשר דגם ה-Lite יגיע עם 2 צבעים חדשים: כחול (marina blue) וסגלגל (mulberry) בנוסף לצבעי ה-Versa הקיימים.

בנוסף לשעון ה-Versa Lite, פיטביט הכריזה גם על 3 רצועות כושר חדשות: ה-Inspire ו-Inspire HR שיחליפו את סדרת ה-Alta של החברה. כשבנוסף אליהן ניתן למצוא גם רצועת ה-Ace 2 שנועדה לילדים ומגיעה עם כיסוי מגן מובנה וממשק מותאם לילדים.

רצועות ה-Inspire יאפשרו מעקב אחרי יותר מ-15 פעילויות ספורט שונות ויתמכו גם במעקב שינה, כשדגם ה-HR תומך גם במעקב רציף אחר דופק. רצועת ה-Ace 2 תהיה בסיסית יותר ונועדה לעודד ילדים לבצע פעילויות ספורט במשך כשעה ביום.

שעון ה-Versa Lite ימכר ב-170 דולר כששתי רצועת ה-Inspire הזמינות כבר היום למכירה במחיר של 100 דולר לדגם ה-HR ו-70 דולר לדגם הרגיל ורצועת ה-Ace 2 צפויה להיות זמינה בתחילת הקיץ הקרוב במחיר של 70 דולר.

אחד מהשינויים העיקריים אליהם ניתן לשים לב במוצרים החדשים של Fitbit הוא התמחור הנמוך יחסית שלהם לעומת דגמים קודמים של החברה, דבר שנעשה, כפי הנראה, על מנת להגדיל את נתח השוק שלה. לפי דוח של IDC גדל נתח השוק של החברה ברבעון האחרון, אך עדיין הציג תוצאה שנתית שלילית.

מקורות
fitbit
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות