דיווח: סמסונג עובדת על זוג סמארטפונים מתקפלים נוספים

Samsung Galaxy Fold (תמונה: samsungmyhub) Samsung Galaxy Fold (תמונה: samsungmyhub)

במידה ודגם ה-Galaxy Fold לא עמד בציפיותיכם, דיווח חדש המגיע אלינו דרך מקורות אנונימיים המעורבים בעניין טוען כי סמסונג עובדת על זוג סמארטפונים מתקפלים נוספים ואלו יציעו מנגנוני קיפול שונים מזה הנמצא בדגם הנוכחי. עם הגלקסי פולד, סמסונג בחרה לקפל את המסך פנימה, כשהשכבה החיצונית משמשת כמגן על המסך.

הסמארטפון הראשון עליו מדובר מגיע עם מנגנון קיפול הדומה לזה שראינו עם מכשיר ה-Huawei Mate X, המאפשר להתקן להתקפל כלפי חוץ ואינו משאיר מרווח בין פאנל אחד לשני בזמן קיפול. בנוסף לכך, נאמר כי המכשיר המדובר קיים כבר בתור התקן נסיוני, זאת עקב העובדה שלפני שסמסונג הגיעה אל עיצוב ה-Galaxy Fold, היא בחנה את העיצוב הנ”ל.

לצידו של המכשיר המתקפל כלפי חוץ, נראה כי סמסונג עובדת גם על מכשיר המתקפל לאורך כדוגמת השרטוטים שנרשמו למכשיר ה-Motorola RAZR. על מנת לעצב את המכשיר באופן מוצלח, סמסונג משתמשת במכשירי דמה במטרה להבין האם העיצוב אליו היא מגיעה מהווה חלופה נוחה לאופציות הקיימות או שאינו עומד בציפיות. יחד עם זאת, הדגם המוזכר מגיע עם מסך קטן הממוקם כלפי חוץ בדומה ל-Galaxy Fold, אך ייתכן כי החברה תבחר להסיר אותו מהמכשיר הסופי בהתאם לתגובת הקהל למסך החיצוני והקטן שנמצא במכשיר המתקפל הנוכחי.

לעומת המכשיר המתקפל לאורכו, ההתקן המתקפל המוזכר בתחילה ודומה ל-Mate X של וואווי אינו מצויד במסך חיצוני, מה שיגרום לו להיות דק יותר מהעיצובים האחרים. מנגד, סמנכ”ל החברה הממונה על גזרת הפיתוח והמחקר בסמסונג יצא לאחרונה נגד עיצובו של ה-Mate X, זאת בטענה כי המכשיר חשוף לשריטות באופן תמידי וייתכנו נגיעות לא מכוונות במסך. בנוסף לכך, בסמסונג טוענים כי מבדיקה פנימית שנעשתה בקרב הלקוחות הגיעו למסקנה כי הקהל מאמין יותר במכשיר מתקפל פנימה ממכשיר המתקפל החוצה.

על פי הדיווח, סמסונג מתכננת לחשוף את המכשיר המתקפל לאורכו בסוף השנה הנוכחית או בתחילת השנה הבאה, כשאת המכשיר המתקפל כלפי חוץ אנחנו צפויים לראות לאחר מכן.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים