אוזניות Redmi AirDots (מקור שיאומי)

אוזניות Redmi AirDots (מקור שיאומי)

הוכרזו: Redmi AirDots – אוזניות אלחוטיות נטולות חוטים זולות במיוחד

ענקית הסלולר הסינית שיאומי (Xiaomi) הכריזה על Redmi AirDots, אוזניות TWS נטולות חוטים מהמותג Redmi של החברה עם משטח מגע המשמש לשליטה, זמן שימוש של 4 שעות ומחיר זול של כ~50 שקלים בלבד.

אוזניות ה-Redmi AirDots החדשות מגיעות מתת המותג החדש של החברה Redmi ולא תחת שם החברה הרגיל כשהן נראות למעשה כגרסה בצבע השחור לאוזניות ה-Xiaomi AirDots שהוכרזו בסוף 2018 עם הבדל ניכר במחיר. גרסת ה-Redmi תעלה חצי מגרסת ה-Xiaomi במחיר של 99 יואן לעומת 199 יואן, או כ~53 ש”ח לעומת כ~106 ש”ח.

האוזניות החדשות יגיעו בטכנולוגיית ה-TWS (ר”ת true wireless stereo) המספקת אות אודיו עצמאי לכל אוזניה בנפרד עם שבב RTL8763BFR בתקן Bluetooth 5.0 לחיבור האוזניות, כאשר כל אוזניה תכיל משטח מגע זעיר שיאפשר לשלוט על פעולות שונות במכשיר הסלולרי, דוגמת הפעלה של מוזיקה או מענה וסיום שיחות טלפון.

אוזניות Redmi AirDots (מקור שיאומי)

אוזניות Redmi AirDots (מקור שיאומי)

בניגוד ל-AirDots, הגרסה של Redmi תגיע בצבע שחור בלבד, כאשר בכל אוזניה השוקלת 4.1 גרם יהיה ניתן למצוא דרייבר אודיו בגודל 7.2 מ”מ לאיכות שמע גבוהה. האוזניות יוכלו לספק עד 4 שעות שימוש רצופות בעזרת סוללת ה-40mAh המובנית ומארז האחסון יוכל לספק עד 12 שעות נוספות של שימוש באמצעות סוללת ה-300mAh שלו.

אוזניות ה-Redmi AirDots יהיו זמינות למכירה בסין החל מה-9 באפריל במחיר של 99 יואן (כ~53 ש”ח).

על פניו, ה-Redmi AirDots נראות כגרסה זולה בצבע השחור ל-AirDots, מה שיאפשר להן לצבור פופולריות במהירות. ניתן להניח כי בהמשך תצא גם גרסת Redmi שחורה גם לאוזניות ה-Xiaomi AirDots Pro של שיאומי.

מקורות
gsmarena
mi
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות