הודלף שמו של דגם ה-Xbox הבא, תאריך ההשקה ואריזת המכשיר

ה-Xbox One עומדת לקבל דגם חדש, עליו כבר שמענו בעבר. הדגם החדש צפוי לזנוח את האפשרות להפעיל משחקים בעזרת דיסקים ולתמוך רק בהורדת משחקים באופן דיגיטלי. כעת, בהדלפה חדשה שהגיעה לרשת, נחשף שמו של הדגם הבא, תאריך ההשקה, ואפילו אריזת המוצר.

הדלפה חדשה מאת Windows Central חושפת כי הדגם החדש ייקרא Xbox One S All-Digital Edition, בהתאם למאפיין הבולט של המכשיר, שיגיע ללא כונן דיסקים. לפי מסמכים שהגיעו לידי WC, ייתכן כי המכשיר יושק ב-7 במאי, השנה. נתונים אלו מתיישבים עם מה שכבר ידענו על המכשיר עד כה, ועם זאת, יש לקחת את הדיווח בעירבון מוגבל.

עוד נמסר כי המכשיר יגיע עם כמה מהמשחקים הבולטים של מיקרוסופט שיצורפו לחבילה: משחק הבניה המפורסם Minecraft, משחק המירוצים המוצלח Forza Horizon 3 ומשחק הפיראטים המקוון Sea of Thieves, אותו ביקרנו בעבר. המשחקים יגיעו בצורת קוד, שייתכן לכם להוריד את הכותרים מהחנות של Xbox. בשלב זה לא נראה כי ה-Xbox Game Pass יהיה כלול בעסקה.

לפי הדיווח המכשיר צפוי להגיע עם כונן של 1TB. מבחינה חיצונית גרסת ה-All Digital תהיה דומה מאוד למודל ה-S הקיים כרגע בשוק, אלא שייעדר ממנה כונן הדיסקים והכפתור הייעודי להוצאת הדיסק מהקונסולה. המימדים של המכשיר יישארו זהים. מוערך כי המכשיר יקבל את תג המחיר הנמוך ביותר במשפחת Xbox – נראה כי מיקרוסופט מכוונת את המכשיר למשתמשים חדשים שרוצים להיכנס לאקוסיסטם של החברה.

מקורות
WindowsCentral
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות