רצועת ה-Mi Band 4 של שיאומי תתמוך ב-Bluetooth 5

Xiaomi Mi Band 3 (תמונה: Xiaomi) Xiaomi Mi Band 3 (תמונה: Xiaomi)

רצועת הכושר החכמה הבאה של שיאומי (Xiaomi), ה-Mi Band 4, עוברת את אישורי ההסמכה הדרושים לקישוריות ה-Bluetooth וחושפת בפנינו את התמיכה הצפויה בתקן Bluetooth 5.0 של הרצועה החדשה ו-2 דגמים שונים, עם או בלי NFC מובנה.

רצועות ה-Mi Band של שיאומי הן אחד מהדגמים המוצלחים והפופולריים ביותר של רצועות הכושר החכמות הזמינים כיום, כשהדגם האחרון, ה-Mi Band 3 אשר גם נסקר בג’אדג’טי החזיק 30% משוק הרצועות כושר החכמות בסוף 2018.

לפי האישורים שה-Mi Band 4 קיבל, הרצועה תגיע ב-2 גרסאות, ה-XMSH07HM ו-XMSH08HM, כאשר הדגם האחרון יכיל שבב NFC מובנה. ההבדל הגדול יגיע מהמעבר ל-Bluetooth 5.0, אשר צפוי לאפשר לרצועה החדשה להגיע לזמן סוללה ארוך יותר ולטווח קליטה משופר.

אישור Bluetooth 5.0 ל-Mi Band 4 (מקור mysmartprice)
אישור Bluetooth 5.0 ל-Mi Band 4 (מקור mysmartprice)

נכון להיום אין צפי מדויק להכרזה או הפצה של ה-Mi Band 4 אך צפוי כי הרצועה תגיע מאוחר יותר במהלך 2019.

השאלה הגדולה כרגע היא לא מתי רצועת ה-Mi Band 4 תצא, אלא מה יהיה השינוי בא לעומת הדור הקודם. בעוד הרצועה צפויה לשמור על רמת מחיר נמוכה כמו שאר הדגמים בסדרה, קיימת אפשרות כי נזכה לקבל מסך צבעוני, בדומה לדגם ה-+Mijia Hey, ותוספות אחרות. הדבר היחיד שנותר כרגע לעשות הוא לחכות להכרזה הרשמית או להדלפות נוספות בנושא.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים