שעוני ה-Watch GT Active ו-Watch GT Elegant (מקור וואווי)

וואווי מציגה את שעוני ה-Watch GT Elegant ו-Watch GT Active

באירוע ההשקה אותו קיימה היום (ג’, 26.3) חברת וואווי (Huawei) בפריז, הציגה החברה את סדרת מכשירי ה-Huawei P30 ובנוסף אליהם 2 דגמים חדשים של שעונים חכמים מסדרת ה-Watch GT, אלו הם ה-Watch GT Elegant בקוטר 42 מ”מ  בעל מסך 1.2 אינץ’ ו-Watch GT Active בקוטר 46 מ”מ ומסך 1.39 אינץ’.

שני הדגמים החדשים יצטרפו לדגמי Sport ו-Classic כשדגם ה-Active ימשיך את קו העיצוב בגודל 46 מ”מ ודגם ה-Elegant החדש יהיה גם הקטן בסדרה בגודל 42 מ”מ. שני השעונים יגיעו עם מסך AMOLED ברזולוציה גבוהה של 454×454 ו-390×390 פיקסלים כשהם מציעים רכיב GPS ומד דופק מובנים למעקב אחרי פעילויות ספורט.

בעוד ה-Active דומה בעיצוב לדגמים הקודמים, ההבדל הגדול מגיע בדגם ה-Elegant, שיהיה זמין בצבע לבן (Magic Pearl White) ושחור (Tahitian Magic Pearl Black) שעברו תהליך ליטוש ייחודי היוצר 48 “קרטים”, משולשים קטנים עם ליטוש מדויק היוצרים החזר אור בקשת של צבעים.

 

שעון ה-Watch GT Active (מקור וואווי)

שעון ה-Watch GT Active (מקור וואווי)

זמן הסוללה של דגם ה-Active צפוי לעמוד על כשבועיים, כשדגם ה-Elegant יגיע עם זמן סוללה של כשבוע. שתי הערכות הזמן מתבססות על אימון של 90 דקות בשבוע עם קבלת התראות, כשבשימוש כשעון רגיל זמן הסוללה צפוי להגיע לעד 30 יום.

שינוי נוסף אותו וואווי הוסיפה בדגמים החדשים הוא מצב ספורט חדש – “מצב טריאתלון” המאפשר מעקב “מעורב” אחר 3 פעילויות ספורט שונות במקביל: שחיה, רכיבת שטח וריצת שטח, כשהמצב החדש צפוי להגיע גם לדגמי ה-Classic ו-Sport עם עדכוני תוכנה עתידיים.

שעון ה-Watch GT Elegant (מקור וואווי)

שעון ה-Watch GT Elegant (מקור וואווי)

מחיר שעוני ה-Watch GT החדשים באירופה יעמוד על 249€ לדגם ה-Active ו-229€ לדגם ה-Elegant כשבארץ תושק רק גרסת ה-Active במחיר של 999 ש”ח. במשך תקופת ההשקה השעון ינתן במתנה לרוכשי דגמי ה-P30 ו-P30 Pro.

מקורות
huawei
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות