פיטורים ב-EA: החברה נפרדת מ-350 עובדים

| יום חמישי, 28 במרץ 2019, 13:01 | משחקים

אלקטרוניק ארטס, ענקית המשחקים, מפטרת מאות עובדים ממגוון מחלקות בחברה. במסגרת צמצום פעילות החברה ביפן ורוסיה EA תפטר אנשי שיווק, הפצה ותפקידים נוספים. ההודעה הגיעה ממנכ"ל החברה, אנדרו ווילסון (Andrew Wilson) בפרסום רשמי של אלקטרוניק ארטס, כחלק מהתארגנות ליעדי החברה. EA מסרה כי תנסה לעזור למפוטרים למצוא עבודה בהמשך דרכם.

"היום נקטנו בצעדים חשובים בתור חברה, במטרה להיערך לקראת האתגרים וההזדמנויות העומדות בפנינו", כתב ווילסון. "אנו עורכים שינויים במטרה לקיים את ההתחייבויות שלנו, לזקק את הארגון ולספק את צרכי השחקנים. בתוך כך ביצענו שינויים לארגון השיווק וההפצה שלנו, ולצוותי התפעול שלנו, ואנחנו מצמצמים את הפעילות שלנו ביפן וברוסיה", כתב.

זהו יום קשה. השינויים שאנו עורכים כיום ישפיעו על כ-350 בעלי תפקידים בחברה שלנו, שבה 9,000 עובדים. אלו החלטות חשובות אך מאוד קשות, ואנו לא מקבלים אותן בקלות ראש. ב-EA אנו חברים וקולגות, אנו מעריכים את התרומה של כל אחד, ואנו עושים כל שביכולתנו כדי לדאוג לאנשינו, לעזור להם לעבור את התקופה הזו, ולמצוא את ההזדמנויות הבאות שלהם. זו העדיפות העליונה שלנו.

עבור עובדים רבים בתעשיית המשחקים מדובר בתקופה של חוסר יציבות, כאשר EA מצטרפת לשורה של חברות שנאלצו לצמצם את פעילותן לאחרונה. מוקדם יותר השנה מאות עובדים ב-Activision Blizzard איבדו את משרתם. ב-ArenaNet נערך גל פיטורין בהיקף שלא פורסם עדיין. חברת Telltale סגרה את שעריה בסוף השנה שעברה, ואילו עובדים שפוטרו מחנות המשחקים GOG הביעו דאגה לעתיד החנות.

מקורות
EA
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות