-פרסומת-

הוכרז: CloudFlare Warp – שירות VPN חדש וחינמי כחלק משירות ה-1.1.1.1

| יום שלישי, 2 באפריל 2019, 13:43 | סלולר
תגיות: CloudFlare, DNS, VPN, Warp
שירות 1.1.1.1 (מקור cloudflare)

חברת CloudFlare, המוכרת יותר דרך שירות ההגנה שלה לאתרים נגד מתקפות DDoS, ושירות ה-DNS של החברה בכתובת 1.1.1.1, מרחיבה את השירות בעבור מכשירי הסלולר ומוסיפה לו שירות VPN חדש בשם Warp שיהיה חלק מתוכנת ה-1.1.1.1 למכשירי הסלולר.

שירות ה-DNS של חברת CloudFlare הושק במקור ב-1 באפריל ב-2018, כאשר החברה הוסיפה אפליקציה למכשירים ניידים ב-11.11.שני התאריכים נבחרו לאור השם של השירות ועל אף ההכרזה ב-1 באפריל, שנחשב לתאריך בו חברות טכנולוגיות רבות מכריזות על מוצרים פיקטיביים, מדובר על שירות שצבר תאוצה בשנה האחרונה, כשה-DNS של 1.1.1.1 מציג ביצועים עדיפים על פני שירותי DNS אחרים.

שירות ה-VPN המושק תחת השם Warp יגיע כתוספת באפליקציית ה-1.1.1.1, כשהוא משתמש בפרוטוקול VPN מהיר וקל בשם WireGuard בעל יעילות עבודה גבוהה יותר לעומת פרוטוקולים אחרים. הבדל משמעותי יחסית בין Warp לשירותי VPN אחרים הוא שהמשתמש לא יוכל לבחור את מיקום השרת ממנו הוא יזוהה, פתרון פופולרי להגבלות גיאוגרפיות של שירותי סטרימינג דוגמת נטפליקס, אלא ישמש רק כשכבת הגנה על המידע של המשתמש.

שירות ה-VPN החדש WARP (מקור cloudflare)

שירות ה-VPN החדש WARP (מקור cloudflare)

החברה תציע את השירות החדש במודל הפרימיום (freemium) המוכר ממשחקי סלולריים כשהגרסה הבסיסית ה-Warp תהיה זמינה בחינם. החברה צפויה להציע בשלב מאוחר יותר שירות VPN בתשלום בשם +Warp שישתמש בטכנולוגיית ה-Argo של החברה להגדלת מהירות הגלישה כשהיא נמנעת מלמסור את עלות השירות החדש בשלב זה.

אף ההכרזה הרשמית על שירות ה-VPN החדש, השירות עדיין איננו זמין באופן מלא, כשבאמצעות אפליקציית ה-1.1.1.1 למכשירי אנדרואיד ו-iOS ניתן להירשם לרשימת המתנה המתארכת מרגע לרגע.

תוספת שירות ה-VPN לאפליקציות הניידות שהשתמשו בפרוטוקול ה-VPN לשינוי ה-DNS הוא צעד הגיוני בעבור חברת Cloudflare, כאשר השאלה הגדולה האם הוא יהיה מוצלח בדומה לשירות ה-DNS עצמו שצבר משתמשים רבים. מרשימת ההמתנה אפשר להסיק כי מדובר כנראה כך הדבר.

רשימת המתנה בעבור ה-VPN

רשימת המתנה בעבור ה-VPN

מקורות
cloudflare
1.1.1.1
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
יאן לנגרמן
אשף מחשבים וסלולר, חובב אנימה, מנגה וסוסי פוני, גולש ספות חובב שאוהב לטייל בעולם ולפגוש אנשים.
סלולרי: Samsung Note 9 | מחשב: אני צריך לבחור רק אחד מהם?
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות