שירות 1.1.1.1 (מקור cloudflare)

עכשיו זמין: CloudFlare Warp – שירות VPN חדש וחינמי כחלק משירות ה-1.1.1.1

| יום רביעי, 25 בספטמבר 2019, 19:26 | סלולר
תגיות: CloudFlare, DNS, VPN, Warp, Warp Plus

חברת CloudFlare, המוכרת יותר דרך שירות ההגנה שלה לאתרים נגד מתקפות DDoS, ושירות ה-DNS של החברה בכתובת 1.1.1.1, מרחיבה את השירות בעבור מכשירי הסלולר ומוסיפה לו שירות VPN חדש בשם Warp שיהיה חלק מתוכנת ה-1.1.1.1 למכשירי הסלולר.

שירות ה-DNS של חברת CloudFlare הושק במקור ב-1 באפריל ב-2018, כאשר החברה הוסיפה אפליקציה למכשירים ניידים ב-11.11.שני התאריכים נבחרו לאור השם של השירות ועל אף ההכרזה ב-1 באפריל, שנחשב לתאריך בו חברות טכנולוגיות רבות מכריזות על מוצרים פיקטיביים, מדובר על שירות שצבר תאוצה בשנה האחרונה, כשה-DNS של 1.1.1.1 מציג ביצועים עדיפים על פני שירותי DNS אחרים.

שירות ה-VPN נחשף לראשונה באפריל 2019 תחת השם Warp ומגיע היום (ד', 25.9) כתוספת באפליקציית ה-1.1.1.1, כשהוא משתמש בפרוטוקול VPN מהיר וקל בשם WireGuard בעל יעילות עבודה גבוהה יותר לעומת פרוטוקולים אחרים. הבדל משמעותי יחסית בין Warp לשירותי VPN אחרים הוא שהמשתמש לא יוכל לבחור את מיקום השרת ממנו הוא יזוהה, פתרון פופולרי להגבלות גיאוגרפיות של שירותי סטרימינג דוגמת נטפליקס, אלא ישמש רק כשכבת הגנה על המידע של המשתמש.

שירות ה-VPN החדש WARP (מקור cloudflare)

שירות ה-VPN החדש WARP (מקור cloudflare)

החברה תציע את השירות החדש במודל הפרימיום (freemium) המוכר ממשחקי סלולריים כשהגרסה הבסיסית ה-Warp תהיה זמינה בחינם ללא מגבלות תעבורה.

בנוסף, מאפשרת החברה את הפעלת שירות ה-VPN בתשלום של 20 שקלים בחודש (באנדרואיד) וללא מגבלות בתכנית Warp Plus שישתמש בטכנולוגיית ה-Argo של החברה להגדלת מהירות הגלישה. בחברה מציינים גם כי יספקו 10GB תעבורה לתכנית Warp Plus כמתנה למי שנרשמו לרשימת ההמתנה לשירות WARP שהושק כעת באיחור.

שירות ה-VPN החדש זמין דרך אפליקציית ה-1.1.1.1 למכשירי אנדרואיד ו-iOS.

תוספת שירות ה-VPN לאפליקציות הניידות שהשתמשו בפרוטוקול ה-VPN לשינוי ה-DNS הוא צעד הגיוני בעבור חברת Cloudflare, כאשר השאלה הגדולה האם הוא יהיה מוצלח בדומה לשירות ה-DNS עצמו שצבר משתמשים רבים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות