ברי לארסון כקפטן מארוול (תמונה באדיבות פורום פילם)

ברי לארסון כקפטן מארוול (תמונה באדיבות פורום פילם)

שובר קופות: קפטן מארוול מכר כרטיסים במעל מיליארד דולר

מארוול (Marvel) ודיסני (Disney) הרוויחו את הזכות לחגוג – מועדון המיליארד, שמכיל כבר 17 סרטים של חברת מיקי-מאוס, מקבל לזרועותיו סרט נוסף מהיקום הקולנועי של מארוול. “קפטן מארוול” בעל השם ההולם למעמד מכר כרטיסים במעל מיליארד דולר. זה הופך את “קפטן מארוול” לסרט השביעי מהיקום הקולנועי של מארוול במועדון המיליארד, יחד עם “הנוקמים”, “איירון מן 3”, “הנוקמים: עידן אולטרון”, “קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים”, “הפנתר השחור” ו”הנוקמים: מלחמת האינסוף”.

“קפטן מארוול”, בכיכובה של ברי לארסון (Brie Larson), הכניס 358 מיליון דולר בצפון אמריקה מאז יציאתו, ו-645 מיליון נוספים בשאר העולם. עם יציאתו של “שהאזאם!” לבתי הקולנוע צפויה צניחה משמעותית במכירות של “קפטן מארוול”, אך כנראה לא עצירה מוחלטת. הקפטן עצמה תחזור למסך כבר ממש בקרוב – ב-24 באפריל, כחברה בצוות הגיבורים של “הנוקמים: סוף המשחק“.

ישנה השוואה מתבקשת בין “קפטן מארוול” ל”וונדר וומן” מ-2017, שהיה גם הוא סרט גיבורי-על שבמרכזו אישה. “וונדר וומן” בכיכובה של גל גדות חתם את הכנסותיו עם סכום גלובלי מכובד של 841 מיליון דולר – אך נראה שמארוול, גם אם באיחור, מצליחה להביא יותר קהל לסרטיה.

מקורות
Variety
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות