קטע חדש מ”הנוקמים: סוף המשחק” חושף את התכנית של הנוקמים

לקראת יציאתו של “הנוקמים: סוף המשחק” (Avengers: Endgame) בסוף החודש, מארוול (Marvel) ממשיכה לייצר עוד ועוד הייפ. לאט לאט אנחנו מתחילים לקבל תמונה יותר ויותר שלמה של התכנית הראשונית של הגיבורים ששרדו – למרות שברור לנו מאוד גם שזאת לא תהייה התכנית העיקרית שתביא לבסוף לפתרון האסון שת’אנוס הביא על היקום.

בקטע החדש, שהוא פשוט סצנה שלמה מתוך “סוף המשחק”, אנחנו רואים שהנוקמים שנותרו, יחד עם קפטן מארוול הטריה, עוקבים אחרי סימנים מאבני האינסוף – האבנים הקסומות שת’אנוס אסף יחד כדי להכחיד חצי מהחיים ביקום כולו. טוני סטארק, אגב, עדיין לא נמצא איתם – ודאי שט בחלל ללא מטרה, אלא אם מישהו אסף אותו בשלב הזה.

הנוקמים רואים סימן מהאבנים – ת’אנוס, הטיטאן הסגול שהשיג את מטרותיו, משתמש שוב בכפפה מסיבה לא ברורה. זה מאפשר לנוקמים לגלות את מיקומו ולתקוף אותו. מצד אחד, הם פוחדים שאין להם סיכוי. הם הרי נכשלו פעם אחת בעבר, ואז כוחותיהם היו גדולים פי כמה. מצד שני, יש איתם את קפטן מארוול עכשיו – ישות חזקה בהרבה מכל אחד מהנוקמים האחרים.

אולי הפעם, עם הכוח החדש ועם אלמנט ההפתעה, הם יוכלו לגבור על ת’אנוס, לקחת ממנו את הכפפה, ולהשתמש בה כדי לבטל את מה שהוא עשה. אחרי הכל, הכפפה מסוגלת לעשות כל מה שהאוחז בה ירצה, לכאורה.

“הנוקמים: סוף המשחק” יעלה למסכים בישראל ב-24 לאפריל הקרוב, יומיים לפני רוב העולם.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות