קונסולת Nintendo Switch (תמונה: Nintendo)

קונסולת Nintendo Switch (תמונה: Nintendo)

דיווח: גרסה מוזלת של קונסולת ה-Switch תגיע בסתיו

| יום שישי, 19 באפריל 2019, 11:30 | משחקים, קונסולות

דיווח חדש באתר היפני Nikkei גורס כי גרסה מוזלת של הקונסולה הניידת של נינטנדו, ה-Switch, תגיע בסתיו הקרוב. הדיווח לא אושר על ידי נינטנדו. עם זאת, הדיווח מתיישב עם שמועה קודמת אודות שתי גרסאות חדשות של ה-Switch, שהיו אמורות להגיע בקיץ. לפי Nikkei, הגרסה החדשה והמוזלת של ה-Switch מתעכבת עקב קשיים בפיתוח, ולכן במקום בקיץ המכשיר יגיע בסתיו.

הדיווח החדש מתייחס רק לדגם המוזל שנינטנדו מתכננת, כביכול. לפי דיווחים קודמים, נראה כי נינטנדו רוצה להשיק שני דגמים חדשים של ה-Switch: דגם מוזל לשחקנים מזדמנים יותר, ודגם "מתקדם" לשחקנים עם דרישות גבוהות יותר. הדגם המתקדם יהיה קרוב ל- Switch הנוכחית הקיימת בשוק, בעוד שרוכשי הדגם המוזל ייאלצו לוותר על כמה אפשרויות כדי להנות מהמחיר הנמוך. פרטים אלו לא אושרו על ידי נינטנדו, נכון לזמן זה.

לפי הדיווחים הקודמים, הדגם המוזל שנמצא בתכנון צפוי להתאים לילדים. המכשיר יגיע במבנה עמיד יותר, שיהיה חזק מבחינה פיזית, כך שקשה יותר לשבור אותו או לגרום לתקלות במקרה של נפילה. ייתכן והמכשיר יוותר על אפשרויות שנמצאות ב-Switch כיום כמו האפשרות לחבר את המכשיר ל-Dock (כלומר לטלוויזיה). על כן, ייתכן והדגם המוזל שבתכנון יהיה הגרסה הראשון של ה-Switch שתהיה ניידת בלבד.

מקורות
Nikkei
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות