-פרסומת-

צפו בטיזר לסרט “זה: פרק 2”

חברת האחים וורנר (Warner Bros) שחררה טיזר ראשון ל”זה: פרק 2” (It: Chapter Two), הסרט שיחתום את הסיפור שהתחיל בסרט “זה” מ-2017. סרט ההמשך ימשיך להתמקד באותם הגיבורים, אלא שכעת הם מבוגרים, כ-20 שנים לאחר אירועי הזוועות של הסרט המקורי.

“זה” הוא אחד מספריו האהובים והמפחידים ביותר של סטיבן קינג (Stephen King). בעוד שהספר מספר את סיפור הילדים והמבוגרים במקביל, החליטו יוצרי הסרט לחלק אותו לשניים, לפי התקופות – לספר את סיפור הילדים קודם, ולסיים עם סיפור הילדים, ללא קפיצות הזמן שקינג עשה בספרו. כעת גיבורינו חוזרים לעיירה דרי, בה שוכנת ישות האופל שמציגה את עצמה לעתים קרובות בתור פניווייז, הליצן הרצחני.

את פניווייז שוב ישחק ביל סקארסגארד (Bill Skarsgard), אך לא לבדו – לישות המכונה “זה” יש פרצופים רבים, וקשה לדעת מי מאנשי העיירה הם למעשה עוד גלגולים שלה. את הילדים שהתבגרו ישחקו, בין השאר, ג’יימס מקאבוי (James McAvoy), ג’סיקה צ’סטיין (Jessica Chastain), ביל היידר (Bill Hader), ועוד. גם הילדים יופיעו שוב, למרות שבתפקיד קטן יותר ככל הנראה, ויגולמו על ידי אותם השחקנים, ביניהם פין וולפהארד (Finn Wolfhard) מ”דברים מוזרים“.

הטיזר מציג את צ’סטיין בתפקיד בוורלי המבוגרת, חוזרת לבית בו היא גדלה עם אביה שהתעלל בה. היא מגלה שכיום גרה בבית אישה זקנה וחביבה למראה – שהיא למעשה עוד אחד מפרצופיו של “זה”. הטיזר מראה סרט שידרוש תשומת לב רבה לפרטים, כיוון שלא מעט מהאימה שלו מתרחשת ברקע, מחוץ לשדה הראייה של הגיבורה, וכמעט מחוץ לשדה הראייה שלנו.

“זה: פרק 2” יעלה למסכים בארצות הברית ב-6 בספטמבר הקרוב.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
בוריס אוליאנסקי
מבקר קולנוע, צרכן מדיה מכל הסוגים ומעורב במשחקי תפקידים רוב חייו, שולחניים וממוחשבים. שותף להנחיית הפודקאסט Games of Future Past, המבקר משחקים חדשים לצד ישנים, ומשווה ביניהם.
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות