אנתוני מאקי מתוך מראה שחורה, עונה 5 (תמונה באדיבות Netflix)

אנתוני מאקי מתוך מראה שחורה, עונה 5 (תמונה באדיבות Netflix)

צפו בטריילרים המלאים לשלושת הפרקים בעונה 5 של מראה שחורה

נטפליקס (Netflix) שחררה בסוף השבוע טיזר ראשון לעונה 5 של “מראה שחורה” (Black Mirror), שתכיל שלושה פרקים. הפרקים יהיו, כרגיל, סיפורים שונים שמתרחשים בעולמות שונים שאינם קשורים זה לזה, וכולם מספרים סיפורי זוועות על הנזק שטכנולוגיה עשויה לעשות לנו בעתיד הקרוב. כעת שוחררו שלושה טריילרים נפרדים, אחד לכל אחד מהסיפורים.

הפרק הראשון נקרא “רסיסים” (Smithereens), ויככבו בו אנדרו סקוט (Andrew Scott) וטופר גרייס (Topher Grace). סקוט משחק נהג מונית שאוסף נוסע משדה התעופה ומסיע אותו לעבודתו. בדרך הוא מתחיל לאבד את עשתונותיו סביב האובססיה של אנשים לטכנולוגיה, והסיטואציה מסלימה ומושכת את תשומת הלב של התקשורת וכוחות הביטחון.

הפרק השני נקרא “רייצ’ל, ג’ק ואשלי טו” (Rachel, Jack and Ashley Too), בכיכובה של מיילי סיירוס (Miley Cyrus). סיירוס משחקת את אשלי או, כוכבת נוער שמציגה לקהל צעצוע חדש – רובוט קטן בשם “אשלי טו”, שמתקשר בשמה ובעזרת הקול שלה עם מעריציה. אבל אשלי לא עומדת בלחץ של אור הזרקורים, וכשהיא מתחילה לאבד את זה, הצעצועים בדמותה משתגעים גם הם.

הפרק השלישי והאחרון הוא “צפעים תוקפים” (Striking Vipers), בכיכובם של אנתוני מאקי (Anthony Mackie) ויאיא עבדול-מאטין השני (Yahya Abdul-Mateen II). מאקי משחק גבר צעיר עם חיים שנראים מושלמים – בית גדול בפרברים ורעיה שאוהבת אותו. אבל נדמה שהוא לא מסופק. הוא מקנא בחברו הרווק שנפגש עם מגוון נשים, אותן הוא פוגש באפליקציית הכרויות, ונדמה שהוא מחפש את ההזדמנות לבגוד באשתו – פיזית או וירטואלית.

שלושת הפרקים יעלו יחד לשירות הצפיה הישירה של נטפליקס ב-5 ביוני הקרוב.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות