מייזו שולחת הזמנות להכרזת ה-Meizu 16Xs שתיערך בסוף החודש

Meizu 16Xs (תמונה: TENAA) Meizu 16Xs (תמונה: TENAA)

ימים בודדים לאחר שהמכשיר המדובר עבר דרך משרד התקשורת הסיני, מייזו (Meizu), החלה לשלוח הזמנות לקראת האירוע שייערך בסוף החודש הקרוב. בהזמנות ששלחה ניתן להבין בבירור כי האירוע יעסוק ב-Meizu 16Xs, כשמייזו הוסיפה רמז המסתנכרן באופן מושלם עם המכשיר אותו ראינו.

על גבי ההזמנה נוכל לראות שלושה עיגולים הממוקמים אחד מעל השני, כשכל אחד מגיע בצבע שונה ועם עיגול פנימי בגודל שונה. במידה ונשער מה מייזו מנסה לרמוז לנו, נוכל להבין כי מדובר במערך צילום משולש בעל חיישני בגדלים שונים, אך הצבע הנפרד לכל עיגול עשוי להתברר כאפשרויות הצבעים שיוצעו עם השקת המכשיר.

הצבעים הנמצאים על ההזמנה הם לבן, ברונזה וכחול-תכלת, כאשר אודות הצבע האחרון ברשימה שמענו כבר לפני מספר ימים במסגרת ההדלפות הסובבות את המכשיר. בשילוב הופעתו של צבע זה על גבי ההזמנה עם הדלפתו בעבר, ניתן להניח כי מייזו תשחרר את המכשיר גם בצבע הזה ובצבעים המופיעים מתחתיו בהזמנה.

הזמנת החברה לאירוע ההכרזה (תמונה: playfuldroid)
הזמנת החברה לאירוע ההכרזה (תמונה: playfuldroid)

על פי המידע האחרון, ה-Meizu 16Xs יגיע עם מסך בגודל 6.2 אינץ’, עם פאנל מסוג AMOLED, ברזולוציית +Full HD וללא מגרעת. מתחת למכסה המנוע תימצא מערכת השבבים Snapdragon 670 או Snapdragon 675, יחד עם 6 גיגה-בייט של זיכרון עבודה ו-64 גיגה-בייט של נפח אחסון הרצים על גבי סוללה בקיבולת 3900 מיליאמפר/שעה. מערך הצילום המשולש שבגבו של המכשיר ייבנה מחיישני 48, 8 ו-5 מגה פיקסל, יחד עם מצלמת 16 מגה פיקסל הנמצאת בחזית.

כפי שניתן לראות על גבי ההזמנה, את האירוע מייזו תערוך ב-30 במאי, אז היא תכריז באופן רשמי על ה-Meizu 16Xs.

השוואת מפרטים