גוגל: כל הפרטים על Stadia ייחשפו בקיץ הקרוב

| יום ראשון, 26 במאי 2019, 11:30 | משחקים

Stadia הוא שירות הזרמת המשחקים המסקרן של גוגל, אותו חשפה כבר החברה. עם זאת, מספר שאלות חשובות נותרו פתוחות עדיין, כגון: מה יהיה מחיר השירות, ואילו משחקים יהיו זמינים? בהודעה חדשה של גוגל נמסר כי כל הפרטים ייחשפו בקיץ הקרוב – באופן רשמי, בין ה-21 ביוני ועד ה-23 בספטמבר.

בחודש מרץ גוגל הדהימה את הקהל עם Stadia – שירות הזרמת משחקים חדש, המשתלב באופן חלק עם מוצרי החברה האחרים, כמו יוטיוב. למשל, אם תצפו בסרטון שבו מוצג משחק מהספריה של Stadia, יופיע כפתור לצד הוידאו שעליו כתוב "שחקו עכשיו". תוכלו ללחות ולהתחיל מיד לשחק – אולי אפילו תוכלו להצטרף למשחק של הגיימר בצד השני של הוידאו.

גוגל לא מסתפקת רק בשירות ההזרמה, אלא גם מפתחת חומרת עזר, כמו גם משחקים משלה עבור Stadia. החברה תשיק בקר משחקים חדש שיתמוך בשירות, ויאפשר לכם לפתוח אפשרויות מתקדמות כמו דילוג בין מכשירים שונים בזמן משחק. לצד זאת, גוגל הקימה סטודיו של ממש להפקת משחקים משלה, בהובלת ג’ייד ריימונד (Jade Raymond) מיוביסופט.

"בקיץ הקרוב, שלוש מהמשאלות שביקשתם סוף סוף ייקבלו מענה: חשיפת המחיר, הכרזה על משחקים, ופרטי ההשקה" – כך נמסר בציוץ בחשבון הרשמי של Stadia בטוויטר. סביר להניח שרוב השחקנים סקרנים ביותר לגבי תמחור השירות, ובפרט ממתינים לדעת האם Stadia תהיה משתלמת בתקופה שבה המשחקים הפופולאריים ביותר בעולם הם חינמיים, כמו Fortnite.

Stadia תציג שיקולים כלכליים נוספים שיכולים להשפיע על החלטות הגיימרים. אם אכן מדובר בהזרמה טובה מספיק, וספריה רחבה של משחקים, ייתכן וחלק מהשחקנים יסתפקו ב-Stadia ולא ירגישו מאולצים להשקיע ברכישת קונסולה או מחשב מתקדם למשחקים. לפי גוגל, השירות אמור לתמוך ברזולוציית 4K בקצב רענון של 60 תמונות בשניה, וירוץ על כל מכשיר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות