פרטים חדשים נחשפו על דמותו של קיאנו ריבס ב-Cyberpunk 2077

במהלך תערוכת המשחקים E3 הנערכת כעת בארצות הברית נחשפו פרטים חדשים על Cyberpunk 2077. בטריילר שהוצג כבר לפני כמה ימים ראינו את השחקן קיאנו ריבס לראשונה, וכעת חושפת CD Projekt Red, המפתחת את המשחק, פרטים חדשים אודות הדמות אותה יגלם. יש לציין כי הפרטים שנחשפו יכולים להיחשב כספוילרים קלים, לכן הפעילו את שיקול דעתכם בקריאת המשך הכתבה.

ריבס ישחק את דמותו של ג'וני סילברהנד, דמות מוכרת מעולם Cyberpunk 2020, עליו מתבסס משחק המחשב. צופים חדי עין שמו לב למשהו יוצא דופן בטריילר שהוצג מוקדם יותר: בדקה 3:45 ישנו מעין עיוות, גליץ', שמעמעם את נוכחותו של סילברהנד. הסיבה לכך, מסתבר, היא העובדה שג'וני הוא בעצם "רוח דיגיטלית" – הדמות חיה רק בתוך ראשכם.

מעצב המשימות הראשי של המשחק, פאבל ססקו (Pawel Sasko), מסר כי הדמות בעצם "מושתלת" בראשו של הגיבור הראשי, באמצעות שבב, כך שתמיד ניתן להיתקל בה. תפקידו המדויק של סילברהנד במשחק עדיין לא ברור, אך נמסר כי הסיפור שלו ייפתר רק לקראת סיום המשחק. חברתו של סילברהנד, לפי ההיסטוריה של ספרי Cyberpunk 2020, היתה פורצת מחשבים שהצליחה להעלות את המודעות שלה לרשת, וייתכן כי לג'וני יש סיפור דומה.

כנראה שסילברהנד (ובכך, קיאנו ריבס) ילוו אותנו במהלך חלק משמעותי במשחק. ססקו סיפר מעט על הרקע של הדמות. סילברהנד היה לוחם חופש, אולם בעיניהם של תאגידים בעולם המשחק, הוא כנראה נחשב לטרוריסט. "יש לו חזון מאוד ברור לגבי איך העולם צריך לעבוד", אמר ססקו, "והוא סייבר-פרחח אמיתי (Cyberpunk). זה הבחור שיוצא נגד המערכת, נגד התאגידים, ונגד העיר שמגשימה אותם. יודע שהעיר מחזיקה אנשים כלואים בשלשלאות, זו הדרך שבה הוא רואה את הדברים."

מקורות
PC Gamer
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות