התגעגתם? Hulu חושפת טריילר לעונה החדשה של ורוניקה מארס

12 שנים אחרי שירדה מהמרקע ואחרי סרט שיצא ב-2014, ורוניקה מארס, בכיכובה של קריסטן בל (Kristen Bel), מתכננת את חזרתה למסכי הטלוויזיה בעונה חדשה ורביעית במספר. העונה החדשה תעלה לשידור ב-Hulu ב-26 ביולי הקרוב  ותכלול 8 פרקים בלבד.

כעת אנו נחשפים לטריילר ראשון שלה, שמזכיר לנו נשכחות ומציג כמה מהשחקנים שזכורים לנו עוד מהעונות הראשונות, לצד כמה דמויות חדשות, וחושף בפנינו גם את הסיפור החדש שילווה את העונה.

ורוניקה מארס חוזרת

כעשור אחרי שעזבה את נפטון, העיר בה גדלה, ורוניקה מארס חוזרת ומתברגת היישר לתפקיד הבלשית הפרטית בו חשקה בימים בהם חילטרה בתפקיד דומה תחת פיקודו של אביה, אותו חוזר לגלם אנריקו קולנטוני. כעת המושכות בידיה של ורוניקה ולאחר תקופה קצרה של היכרות מחדש עם העיר שעזבה מאחוריה, והחברים מילדותה, מגיע גל פיצוצים חדש שמפר את השלווה וגורם למשטרה לחשוש כי מדובר ברוצח סדרתי.

בעונה החדשה נרתמת ורוניקה למשימה ומנסה לגלות מי הוא אותו גורם מסתורי שמשאיר פצצה אחר פצצה בעיר הקטנה, זאת תוך שהיא יוצרת קשר מחדש עם חבריה מימי התיכון.

רבות מהדמויות שהופיעו בסדרה המקורית יחזרו להופעות גם בעונה הרביעית. ג'ייסון דורינג (Jason Dohring), שחילטר בשנתיים הקודמות בסדרה אחרת (iZombie) של היוצר רוב תואמס, יחזור לתפקידו של לוגאן, ולצידו נמצא גם את פרסי דאגס השלישי, ששיחק את וואלס, חברה הטוב של ורוניקה. מספר כוכבים גדולים גם הם מגיעים להופעות בעונה החדשה, בהם פאטון אוסוולט (Patton Oswalt) וג'יי.קיי. סימונס (J.K. Simmons) שמופיעים בטריילר בחטף.

מי שלא תחזור לעונה החדשה היא טסה תומפסון (Tessa Thompson), שהזניקה מאז ימיה בורוניקה מארס קריירה קולנועית מוצלחית, כשאחרון סרטיה, גברים בשחור: אינטרנשיונל, הגיע רק בסוף השבוע האחרון לבתי הקולנוע בישראל.

השוואת מפרטים