חברת TR משיקה את רמקול ה-Sonos One החכם מהדור השני בישראל

רמקול Sonos One (מקור Sonos)

חברת TR, היבואנית הרשמית של מותג האודיו Sonos בישראל, השיקה את הדור השני של רמקול ה-Sonos One החכם של החברה בארץ. הרמקול תומך בעוזרות הקוליות של אמזון וגוגל ומגיע בעיצוב נקי, חומרה משודרגת ויחד עם תוספת ממשק מגע בחלקו העליון.

חברת Sonos נחשבת לחברה פחות מוכרת בישראל, אך עם שם מוכר הרבה יותר בחו”ל בזכות הרמקולים האיכותיים אותם היא מייצרת. רמקול ה-Sonos One החדש הוא התשובה של החברה לרמקולי ה-Echo של אמזון ו-Google Home של גוגל, כשהוא תומך בשתי העוזרות הקוליות בו זמנית ומציע איכות שמע גבוהה במיוחד בזכות צמד מגברי class-D מובנים.

הרמקולים החכמים של החברה עוצבו לשימוש ברחבי הבית עם חיבור רשת חוטי או אלחוטי אחד לשני לחווית סאונד ברחבי הבית, כאשר בזמן שימוש ב-2 רמקולים באותו החדר ניתן להגדיר אותם לפעול יחד לשמע סטריאו מלא.

רמקול Sonos One (מקור Sonos)

ההבדל בין הדור הראשון והדור השני של ה-Sonos One נמצא בחומרה הפנימית שלו, כשהוא מגיע עם מעבד חזק יותר, יותר זיכרון ותוספת תמיכה בתקן Bluetooth LE לקישור ראשוני בלבד והזרמת מדיה באמצעות WiFi, כאשר הרמקול עצמו נשאר כמעט זהה למעשה. אף שכרגע אין הבדל מעשי בין הדורות, העובדה כי החברה שדרגה את החומרה מצביעה על תוכניות עתידיות שידרשו עוצמת עיבוד נוספת.

מחיר רמקול ה-SONOS ONE מהדור השני עומד על 1090 ש”ח והוא זמין בצבעים שחור ולבן.

השוואת מפרטים