שעון ה-Galaxy Watch Active 2 (מקור SamMobile)

הדלפה: הצצה ראשונה על שעון ה-2 Galaxy Watch Active של סמסונג

4 חודשים בלבד לאחר ההכרזה על שעון ה-Galaxy Watch Active שנחשף לצד מכשירי סדרת ה-Galaxy S10, מצליח אתר SamMobile להציג תמונות ראשונות של דגם ההמשך לשעון, ה-2 Galaxy Watch Active, שעון ספורט חכם שצפוי להגיע בגודל של 44 מ"מ או 40 מ"מ.

בניגוד לדגמי השעונים הקודמים, ה-Active 2 החדש צפוי להגיע בפרק זמן קצר יחסית אחרי הדגם המקורי, כאשר יש צפי כי הוא יוכרז יחד עם מכשיר ה-Galaxy Note 10 בחודש אוגוסט הקרוב, בדומה להשקת ה-Active הראשון עם ה-Galaxy S10. השעון צפוי להגיע עם מערכת ההפעלה Tizen וממשק ה-OneUI החדש של סמסונג, בגרסה 1.5 מעודכנת.

מהתמונות החדשות שמציגות את שעון ה-Galaxy Active 2 ניתן לראות כי הוא יגיע בעיצוב דומה יחסית ל-Active וללא החוגה המסתובבת, כששינויים קטנים מגיעים בעיצוב כפתורי הבית והחזור בשעון. לפי המידע הקיים השעון יגיע ב-2 תצורות, האחת כוללת קישורית WiFi וסוללת 237mAh והשנייה חיבור LTE סלולרי וסוללת 340mAh, זאת בנוסף ל-2 הגדלים של 40 ו-44 מ"מ.

תחום השעונים החכמים ורצועות הכושר החכמות הפך לוהט בשנים האחרונות, כשיותר ויותר חברות מוציאות מוצרים חדשים בתחום. זו יכולה להיות גם הסיבה בגינה סמסונג מקדמת במהירות את ה-Active 2 חודשים ספורים לאחר ההשקה של ה-Active שהושק כשנתיים לאחר שעון ה-Gear Sport של החברה.

מקורות
sammobile
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות