-פרסומת-

סוני חושפת טריילר ראשון לסרט “ג’ומנג’י: השלב הבא”

סרט נוסף של ג’ומנג’י עומד להגיע אלינו השנה ובסוני משחררים כעת טריילר ראשון ל”ג’ומנג’י: השלב הבא” (Jumanji: The Next Level), שמאגד מחדש גיבורים וותיקים יחד עם כמה חדשים אל תוך האווטארים המוכרים מ”ג’ומנג’י: שורדים בג’ונגל” שיצא ב-2017.

הטריילר נפתח עם ספנסר, שבסרט הקודם לקח על עצמו את האווטאר של ד”ר סמולדר ברייבסטון בגילומו של דוויין ג’ונסון (Dwayne Johnson). ספנסר חי עם סבו, אותו משחק דני דה ויטו (Danny DeVito), ונראה כי הקשר שיצר עם החברים בתוך המשחק ג’ומנג’י בפעם הקודמת החל להתערער. ספנסר מתגעגע לחוויות שעבר והקשר שיצר עימם במשחק ומחליט לתקן את ג’ומנג’י ולחזור פנימה, אך נראה כי לא כל התיקונים התבצעו כמו שצריך.

כעת, מכשספנסר נעלם, מגיעים חבריו כדי לעזור לסבו למצוא אותו ומבינים כי יהיה עליהם לחזור למשחק כדי לעשות זאת. מה שהם לא תכננו זה שעקב התיקון הקלוקל של ספנסר, הדמויות שהם גילמו בעבר במשחק כבר לא שלהם עוד.

את האווטאר של ד”ר ברייבסטון תופס כעת סבא של ספנסר (דה ויטו), אדם זקן ומעט מבולבל שנכנס לתוך גופו השרירי של ג’ונסון. עוזרו הצמוד של ברייבסטון, פרנקלין פינבר, המגולם על ידי קווין הארט (Kevin Hart) הוא כעת חברו של הסבא, אותו מגלם דני גלובר (Danny Glover). את האווטאר של ג’ק בלאק (Jack Black), לא תופסת בת’אני, כאשר במקומה מחליף תפקידים חברו המגודל של ספנסר, פרידג’. ורק רובי ראונדהאוס, אותה מגלמת קארן גילאן (Karen Gillan), ממשיכה לאכלס את מרת’ה הביישנית.

המשימה שלהם כעת היא להציל את ספנסר מתוך המשחק, ובעוד הדמות של ספנסר בג’ומנג’י עדיין לא ידועה, הופעתו של ניק ג’ונאס (Nick Jonas) לרגע קט בטריילר עשויה להעיד כי השחקן שגילם דמות שנשכחה במשחק זמן רק בסרט הקודם תהיה דמותו של ספנסר, גם הוא נאבד אל תוך המשחק. אקוופינה (Awkwafina) מופיעה בטריילר גם היא, ואולי תגלם את דמות הנבל בסרט החדש.

ג’ומנג’י: השלב הבא יגיע לבתי הקולנוע בארה”ב ב-13 בדצמבר, 2019, ובישראל כנראה נראה אותו עוד יום קודם, ביום חמישי, ה-12 בדצמבר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
רונן מנדזיצקי
ronen@gadgety.co.il
עורך ראשי בגאדג’טי. בעל תואר ראשון במדעי המחשב, בעבר עסק בתכנות ובניהול תיקים. אובססיבי במיוחד בנוגע לניסיון הבלתי נגמר להבין כיצד דברים עובדים ומקווה להמשיך ולחקור ללא סוף.
סלולרי: Huawei Mate 20 Pro | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות