נינטנדו מכריזה על גרסה חדשה של ה-Switch בשם Switch Lite

השמועות התגלו כאמינות: נינטנדו הכריזה על גרסה חדשה של קונסולת ה-Switch, שתיקרא Switch Lite. כפי שנרמז בשמועות שקדמו לידיעה, בגרסה החדשה אכן יוסרו כמה אפשרויות שיוזילו את מחיר המכשיר. הקונסולה החדשה תגיע ב-20 בספטמבר במחיר של 200 דולרים, הנחה של מאה דולרים ממחיר ה-Switch הנוכחית. למרות הפשרה על חלק מתכונות המכשיר, נינטנדו מבטיחה כי מבחינת ביצועים המכשירים כמעט זהים.

לגרסת ה-Lite ישנם כמה יתרונות: מלבד המחיר הנוח יותר, המכשיר יהיה קל בצורה ניכרת, ובכך יעזור לשחקנים להחזיק את הקונסולה גם בעת משחק ארוך. המכשיר החדש מציג גם כפתור D-Pad משופר בהשוואה לכפתורי החיצים של ה-Joy Con הנוכחי. היות ולא ניתן לפרק את השלטים של ה-Lite, המבנה גם חזק יותר וכנראה עמיד יותר לנפילות. נינטנדו מדווחת בנוסף כי דגם ה-Lite יציג שיפור קל לחיי הסוללה. המכשיר כולל חיישני תאוצה, ולקינוח, ה-Switch Lite מגיע בשלושה צבעים.

עם זאת, בגרסת ה-Lite נעשו כמה פשרות. ראשית, המכשיר הופך לקונסולה ניידת בלבד, בלי אפשרות לחבר אותה לטלוויזיה בבית (עם ה-Dock או בלעדיו). שנית, המסך מעט קטן יותר: 5.5 אינץ' מול 6.2 במכשיר הקודם (רזולוציית המכשיר תישאר 720p). יתר על כן, היות ולא ניתן לפרק את השלטים של המכשיר השחקנים ייאלצו לוותר גם על פרויקט Labo ועל משחקים שבהם ניתן להגיש שלט אחד לחבר ולשחק יחדיו על אותו המכשיר – אלא אם תרכשו שלטים חדשים בנפרד.

גרסת אספנים בעיצוב פוקימון תגיע בנובמבר

ה-Lite תומכת ברוב אפשרויות הקישוריות של ה-Switch הרגילה, כמו Bluetooth, Wifi ו-NFC, אך לא תומכת ב-IR. עם זאת, המכשיר החדש יתמוך בתוספים הקיימים עבור ה-Switch כמו בקר ה-Pro וה-PokeBall Plus. פשרה נוספת נעשתה בנושא הרטט: בעוד המכשיר המקורי תומך ב-HD rumble (רטט מתקדם) בשלטי ה-Joy Con, אפשרות זו לא הגיעה לדגם ה-Lite.

בעוד שהשמועות אודות הגרסה המוזלת של ה-Switch התבררו כנכונות בעיקרן, שמועה נוספת עדיין לא זכתה לאישוש. כזכור, לצד דגם ה-Lite המוזל אמור להופיע גם דגם מתקדם יותר לשחקנים "רציניים". המכשיר המדובר עדיין נמצא בגדר השערה, אולם עם אישוש השמועות על הדגם המוזל, ייתכן ובהמשך נשמע פרטים על גרסה נוספת של ה-Switch שתעשה דרכה אל המדפים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות