תמונות רשמיות ראשונות של ה-Galaxy Note 10 נחשפות בהדלפה

גלקסי נוט 10 - מפרט מלא Samsung Galaxy Note 10 (תמונה: Ishan Agarwal/Twitter)

ראינו אותו בתמונות הדמיה, בטיזרים, דרך שמועות ובשביל הדיווחים, אך עכשיו הגיע הזמן להסתכל על מכשיר הדגל הבא של סמסונג בתמונות שהיא עצמה הכינה. דרך הדלפה חדשה המגיעה אלינו דרך המדליף הצעיר Ishan Agarwal, אנחנו מקבלים לראשונה את ההזדמנות לראות את ה-Galaxy Note 10 במלואו באופן רשמי ובזוג צבעים.

בחזיתו של המכשיר נמצא מסך בגודל 6.4 אינץ’, עם פאנל מסוג Dynamic AMOLED וברזולוציית המשוערת לעמוד על +Quad HD, כמו בדגמים הקודמים של החברה. בחלקו העליון והאמצעי נמצא מגרעת בתצורת חור מצלמה, כאשר שולו התחתון ושולו העליון קטנים במיוחד, בשעה שהשוליים בצידי המסך קטנים מאוד עד בלתי-נראים עקב הקימורים שבצדדים והקטנתם המדורגת אשר נעשתה במשך השנים.

לעומת דגמיה הקודמים של החברה, כאן לא נוכל להבחין בכפתור המזניק את העוזרת האישית Bixby, זאת כנראה לאחר הפקת לקחים מצד החברה וקבלת דיווחים מהלקוחות שלא אהבו את התוספת החדשה. כפתור ההדלקה והכיבוי מתמקם בצידה השמאלי של התצוגה, כשמעליו מתיישבים כפתורי ויסות הווליום ופס אנטנה.

עט הסטיילוס הנקרא S-Pen כמעט זהה בעיצובו לדגם הקודם, כשבדור החדש סמסונג החליטה להסיר את המיתוג עם שמה מהעט ולהשאיר את העיצוב נקי. בחלקו האחורי של ה-Note 10 נוכל לראות את מערך הצילום המשולש אשר עבר לצורה אנכית, כשלצידו הימני מתיישב מבזק ה-LED בלבד, בדיוק כפי שההדמיות הקודמות בנושא העידו.

על ה-Galaxy Note 10 וה-Galaxy Note 10 Plus סמסונג תכריז ב-7 באוגוסט במסגרת אירוע Unpacked 2019 בניו-יורק, בצבעים שחור וכסף אותם ראינו עד כה – צוות גאדג’טי יהיה שם כדי לדווח לכם על כל מה שסמסונג תחשוף באירוע.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים