קונסולת Nintendo Switch (תמונה: Nintendo)

קונסולת Nintendo Switch (תמונה: Nintendo)

גרסה מעודכנת של קונסולת ה-Nintendo Switch תציע חיי סוללה ארוכים יותר

נינטנדו הכריזה היום (ד', 17.7) על גרסה מעודכנת לקונסולת המשחקים Nintendo Switch, זו תשמור על העיצוב של הקונסולה המקורית, אך תוסיף כמה שעות נוספות לחיי הסוללה שלה. התוספת החדשה תאפשר לקונסולת הסוויץ' להציג חיי סוללה הנעים בין 4.5 ועד 9 שעות, שיפור משמעותי למדי בהשוואה לחיי הסוללה הקיימים בקונסולה שהוצגה במקור ב-2017 והציעה חיי סוללה הנעים בין 2.5 ועד 6.5 שעות משחק.

השיפור בחיי הסוללה תלוי, כמובן, במשחק בו תשחקו על גבי הקונסולה, כאשר בנינטנדו מספקים נתון לפיו משחק ב-Legend of Zelda: Breath of the Wild יתאפשר למשך כ-5.5 שעות. נינטנדו לא חושפת כיצד הצליחה להשיג את חיי הסוללה המשופרים, אך ניתן להניח כי הדבר התבצע על ידי שילוב רכיבים פנימיים חדשים, בהם מערכת על שבב המציעה שיפור בניהול צריכת החשמל וייתכן גם תוספת של זיכרון פעולה.

השוואת חיי סוללה קונסולות Switch (תמונה: Nintendo)

השוואת חיי סוללה קונסולות Switch (תמונה: Nintendo)

הדגם המעודכן לקונסולת הסוויץ', שמקבל את שם הדגם (HAC-001(-01 ומחליף את ה-HAC-001 המקורי, מגיע זמן קצר לאחר שהכריזה נינטנדו על גרסה צנועה וזולה יותר בשם Switch Lite לפני כשבוע בלבד, אך בניגוד לגרסת הלייט, הגרסה המעודכנת של הסוויץ' תמשיך להציע את כל התכונות שהוצעו בגרסה הקודמת, תוך שיפור חיי הסוללה.

כמו הדגם המקורי של הקונסולה, גם כעת תוכלו ליהנות ממסך 6.2 אינץ' ברזולוציה של 1280×720 פיקסלים ואפשרות משחק במספר דרכים: משחק נייד באמצעות בקרי ה-Joy-Con, ניתוק בקרי המשחק עבור משחקים המיועדים ליותר משחקן בודד ומצב טלוויזיה המאפשר לשחק במשחקים על גבי המסך בסלון.

השקתו של הדגם החדש צפויה להגיע לארה"ב במהלך אוגוסט ובמחיר זהה לזה של הקונסולה המקורית – 299 דולר. נכון לעת זו לא נמסר מידע בנושא השקת הקונסולה בגרסתה המעודכנת בישראל.

מקורות
Nintendo
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות