נטפליקס חושפת טריילר ראשון לסדרה “המכשף” (The Witcher)

הנרי קאביל כ”גראלט” מתוך “המכשף” (תמונה באדיבות נטפליקס)

אחת מתכניות הטלוויזיה המושקעות ביותר של נטפליקס עומדת להגיע לשירות הסטרימינג מאוחר יותר השנה ובחברה מנצלים את כנס קומיק-קון סן דייגו המתקיים בימים אלו בארה”ב על מנת לחשוף טריילר ראשון לסדרה “המכשף” (The Witcher), בכיכובו של הנרי קאביל (סופרמן בסרטי DC האחרונים).

הסדרה החדשה מבוססת על סדרת הספרים של סופר הפנטזיה הפולני אנדז’יי ספקובסקי (Andrzej Sapkowski) שעובדה לא מכבר לסדרת משחקים מצליחה מבית CD Projekt Red הפולנית.

קצת על המכשף

סדרת הפנטזיה החדשה תעקוב אחר גיבור הספרים והמשחקים, גראלט מריביה, צייד מפלצות שעבר מוטציה אותו יגלם קאביל. כבר בטריילר הראשון לסדרה אנו רואים אותו עומד מול יצורים מפחידים, מפלצות ענק וכשפים חזקים תוך שהוא מנסה להתרחק כמה שיותר מפוליטיקה, אך לא מצליח, כיוון שפוליטיקאים הם הלקוחות הכי טובים של צייד המפלצות המפורסם.

לצידו של קאביל נוכל לראות בטריילר דמויות משמעותיות נוספות שליוו את גראלט בסדרת המשחקים המצליחה, בהן פרייה אלן (Freya Allan) הצעירה שתגלם את הנסיכה סירי (Ciri) ואניה צ’אלוטרה (Anya Chalotra) שתגלם את דמותה של יניפר (Yennefer).

לורן שמידט היסריץ’ (Lauren Schmidt Hissrich), שמפיקה את “המכשף” עבור נטפליקס, ציינה במהלך פאנל בקומיק-קון כי הסדרה החדשה לא תהיה אדפטציה של המשחקים לטלוויזיה בשום שלב בעתיד, כשהבסיס לעלילה, לפחות בעונה הראשונה, תהיה סדרת הסיפורים הקצרה שהרכיבה את הספר הראשון, “The Last Wish”.

לורן שמידט הפיקה בעבר סדרות נוספות לנטפליקס, בהן “אקדמיית המטריה” ו”המגנים“.

“המכשף” צפויה להגיע לנטפליקס ברבעון האחרון של השנה, בין אוקטובר לדצמבר, עד אז ודאי נראה עוד טריילר אחד לפחות ונשמע פרטים נוספים אודות הסדרה החדשה.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים