רכבת הקרח חוזרת בטריילר חדש לקראת הסדרה שתגיע ב-2020

רשת TBS ניצלה אף היא את כנס קומיק-קון סן דייגו כדי לחשוף סדרה חדשה אותה היא מפתחת בימים אלו. רכבת הקרח (Snowpiercer), המבוססת על סרט פנטזיה באותו השם שהצליח לצבור קהל מעריצים נאמן, מקבלת כעת טריילר שמחזיר אותנו היישר לאקשן והפוליטיקה שליוו את הסרט המקורי מ-2013, בו כיכבו כריס אוונס, אד האריס וטילדה סווינטון.

בעתיד בו חוו תושבי כדור הארץ עידן קרח שני, הטמפרטורה בחוץ לא מאפשרות לחיים להמשיך ולהתקיים. כל מה שנותר היא רכבת אחת, המאכלסת 3,000 אנשים בלבד, שעליה כולם חיים, ועל פי הטריילר – הם חיים עליה כבר קרוב ל-7 שנים.

על גבי הרכבת מחולקים האנשים למעמדות שונים, חלקם נהנים משפע בלתי נגמר וחלקם חיים כמעט ללא כלום וצריכים להילחם כדי להישאר בחיים. בדומה להתרחשויות הסרט, גם בסדרה החדשה צפוי להגיע מרד דרכו ינסו האנשים מהמעמד הנמוך לעשות דרכם קדימה והם מוכנים להילחם עם כל מה שיש להם, בעוד מהצד השני עומדים אנשים שלא יהיו מוכנים לוותר על מעמדם כל כך בקלות.

את תפקידו של אד האריס כמנהל הרכבת, ומי שאחראי לשמור על הסדר וההפרדה בין המעמדות השונים המתקיימים על גבי הרכבת, מחליפה כעת ג'ניפר קונלי, שתופיע בשנה הבאה גם בסרט "אהבה בשחקים 2: מאבריק" יחד עם טום קרוז. לצידה של קונלי נמצא את דויד דיגס (Daveed Diggs) מהמחזמר "המילטון" ואליסון רייט מהסדרה "האמריקאים". מי שיפתח את הסדרה הוא גריים מנסון (Graeme Manson), יוצר הסדרה "אורפן בלאק", אשר בעברו היה גם בין הכותבים של סרט המדע הבדיוני המצמרר "קיוב".

הסדרה "רכבת הקרח" תעלה לשידור בארה"ב באביב 2020 בערוץ TBS. בשלב זה לא ידוע מי מהספקים המקומיים ירכוש את הזכויות לשידור הסדרה בישראל.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות