חבילות אמזון (מקור אמזון)

אלקטרה מקימה את Weforce – חברת סיוע למוכרים ישראלים באמזון

| יום שלישי, 23 ביולי 2019, 15:46 | כלכלי, מקומי

השוק הישראלי ממשיך בהכנות לקראת השקת “אמזון ישראל” בספטמבר הקרוב, כאשר חברת אלקטרה מקימה את  Weforce, חברה בת שתספק שירותי עזר למכירה באמזון בעבור עסקים קטנים ובינוניים במחירים שינועו בין 99 ועד 499 ש"ח בחודש בהתאם לכמות המוצרים הנמכרים, בדומה לחברות דומות הקיימות בחו"ל.

המידע החדש מראה שחברת אלקטרה מתכוונת לא רק למכור מוצרים דרך אמזון תחת המותג "מחסני חשמל", אלא גם להציע שירותי עזר לעסקים קטנים ובינוניים באמצעות Weforce שתציע מימון לפעילות דרך בנק הפועלים, עזרה בפתיחת חשבון באמזון, בניית אסטרטגיה לאיקומרס, ניהול החנות, ניהול דאטה, ניהול שרשרת האספקה והלוגיסטיקה, עמידה בסטנדרטים של אמזון ועוד.

צביקה שווימר, מנכ"ל אלקטרה, מסר בראיון לדה-מרקר כי:

ה-eCommerce המסורתי כפי שהכרנו אינו רלוונטי יותר. אמזון, זירת המסחר הגדולה בעולם, מקימה בישראל זירת מסחר מקומית, אך לא צפויה בשנים הקרובות להעניק את שירותי הלוגיסטיקה, התפעול והשירות שלה. זאת הזדמנות עבורנו ועבור בעלי העסקים הקטנים והבינוניים לאחד כוחות ולהפוך כל עסק קטן ומקומי לעסק גדול וגלובלי באמזון. ככל הידוע לנו, נהיה הראשונים בעולם להציע את השירות במודל חדשני זה.

נכון להרגע Weforce תציע ללקוחות 4 חבילות שירות שונות, עם מחיר משתנה בהתאם לכמות הפריטים אותם המוכר יציע, עם התחייבות לשנה:

  • עד 5 פריטים – תשלום חודשי של 99 ש"ח.
  • 6-20 פריטים – תשלום חודשי של 199 ש"ח.
  • 21-100 פריטים – תשלום חודשי של 499 ש"ח.
  • +100 פריטים – תמחור בהתאמה אישית.

לפי אתר כלכליסט, בנוסף לתשלום החודשי החברה תגבה 15% מהמכירות, זאת בנוסף ל-15% אותם גובה אמזון,, כשנכון לעכשיו באלקטרה מסרו שלחברה החדשה יש כבר 10 לקוחות שנמצאים בתהליך מול החברה לפתיחת חנות על שמם באמזון, בסיוע אלקטרה, כך על פי Ynet.

חברת Weforce החדשה של אלקטרה יכולה לשמש כדוגמא לדרך בה השוק הישראלי צפוי להתאים את עצמו לקראת כניסת אמזון לישראל כאשר אפשר לצפות כי חברות נוספות יקומו על מנת לספק שירותים בעבור מוכרים ישראליים שיהיו מעוניינים למכור באמזון.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות