הובס ושואו מסיימים סוף שבוע חזק עם 180 מיליון דולר בקופות ו-150 אלף צופים בישראל

הובס ושואו הובס ושואו (אדיבות Tulip Entertainment)

“הובס ושואו”, הסרט החדש ביותר בעולם של “מהיר ועצבני” בכיכובם של דוויין ג’ונסון (הובס) וג’ייסון סטיית’האם (שואו), הגיע לבתי הקולנוע בסוף השבוע האחרון והצליח לקטוף מעל 60 מיליון דולר בשוק האמריקאי, כאשר בישראל מדווחת המפיצה המקומית, טוליפ אנטרטיינמנט, כי למעלה מ-150 אלף צופים בארץ ביקרו בבתי הקולנוע כדי לראות את הסרט בסוף השבוע האחרון.

בסוף השבוע הראשון שלו בבתי הקולנוע הצליח הסרט להכניס למפיצה יוניברסל (Universal) מעל 60 מיליון דולרים ברחבי ארה”ב, פתיחה חזקה במיוחד שהצליחה למקם אותו במקום הראשון בסוף השבוע האחרון. עם זאת, מדובר באחת מהפתיחות החלשות של סרט בסדרת “מהיר ועצבני”, כאשר הוא ממוקם מעל שלושה הסרטים הראשונים בסדרה בלבד ונותר מאחורי כל היתר, זאת על אף התקציב הגבוה שלו שנאמד בכ-200 מיליון דולר.

מחוץ לארה”ב, היכן שהסדרה צברה את הצלחתה הגדולה ביותר, רושם “הובס ושואו” הכנסות של 120 מיליון דולרים, כך שסך הכנסות הסרט בסוף השבוע הראשון עומדות על 180 מיליון ברחבי העולם.

בישראל מדווחת המפיצה כי הסרט פתח במקום הראשון בסוף השבוע האחרון והדיח את מלך האריות מפסגת טבלת שוברי הקופות בישראל לאחר שבועיים. על פי “טוליפ”, מדובר בפתיחה הגבוהה ביותר לסרט בישראל בחודש אוגוסט אי פעם ובפתיחה השלישית בגובהה בסדרת הסרטים “מהיר ועצבני”, שהסרט הקודם בה (מהיר ועצבני 8) הוא הסרט עם הפתיחה הגבוהה ביותר בישראל איי פעם (נתונים מספריים מדוייקים בנושא לא נמסרו).

הסרט החדש הוא הספין-אוף הראשון בסדרת סרטי מהיר ועצבני שהחלו אי שם ב-2001 ומתמקד בשתי דמויות – לוק הובס (ג’ונסון), איש חוק בתפקידו, ודקארד שואו (סטיית’האם), פושע על שהחליף צד בעקבות אירועי הסרטים הקודמים והחל לשתף פעולה עם צוות הספק-פושעים-ספק-גיבורים שהוביל לאורך השנים דומיניק טורטו (וין דיזל). ב”הובס ושואו” מנסים השניים לשתף פעולה על מנת לעזור לאחותו של שואו, האטי (ונסה קירבי), תוך שהם מתמודדים מול אויב חדש וחזק במיוחד בדמותו של בריקסטון (אידריס אלבה) והארגון הגדול ועתיר המשאבים אשר עומד מאחוריו.

השוואת מפרטים