הסטרימר "נינג'ה" מגיע למיליון מנויים בפלטפורמת Mixer של מיקרוסופט תוך פחות משבוע

| יום שישי, 9 באוגוסט 2019, 16:37 | משחקים

פחות משבוע לאחר שעזב את Twitch באירוע מתוקשר, מגייס הסרטימר הפופולארי מיליון מנויים בפלטפורמה המתחרה, Mixer מבית מיקרוסופט. טיילר בלבינס (Tyler Blevins), הידוע בכינוי "נינג'ה", הוא בין הסטרימרים הפופולארים ביותר בעולם הגיימינג, ונראה כי השחקן הצליח להוכיח זאת פעם נוספת.

"הגענו למיליון רשומים פעילים במיקסר. תודה לכם על כל התמיכה המדהימה. לא הרגשתי כל כך טוב כבר הרבה זמן", כתב בלבינס בטוויטר. אין ספק כי גם מיקרוסופט, שגייסה את בלבינס לשורותיה, מרוצה מהתוצאה בינתיים. פרטי העסקה שסגרה מיקרוסופט עם הסטרימר לא פורסמו באופן ציבורי, אולם לאור הרווחים הגבוהים שגרף ב-Twitch, סביר להניח שמיקרוסופט דאגה לפצותו באופן מכובד.

עם זאת, מדובר באליה וקוץ בה: Mixer, השירות של מיקרוסופט, מציע להירשם בחינם וליהנות מהשירות ללא תשלום – עד סוף חודש ספטמבר בלבד. לאחר מכן המנויים יצטרכו להתחיל לשלם. אז יגיע המבחן האמיתי של בלבינס, ושל מיקרוסופט: כמה מתוך המנויים יסכימו גם לשלם על החוויה?

בינתיים, לפי פרסומים של סטרימרים מוכרים נוספים כמו גאי ביהם (Guy Beahm) הידוע בתור "DrDisrespect", נרמז כי לא די בנינג'ה על מנת לגרום לצופים להישאר. סביר להניח כי מיקרוסופט תנסה להמשיך לצבור מומנטום ולגייס לשורותיה סטרימרים נוספים בעלי השפעה, על מנת שלצופים יהיה מגוון גדול יותר של דמויות אהובות לדלג ביניהן. "זה לא בהכרח קשור אליו", אמר, "אני חושב שזו פשוט החשיפה בפלטפורמה [של מיקרוסופט] ואיפה שהיא נמצאת כרגע."

מקורות
Twitter
Twitch
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות